Emecik Yürüyüşü

emecik-yuruyusu-28

Kayalık bir kısmı geçiyoruz, çok güzel manzaralar var.

emecik-yuruyusu-29

Birgün buralara gelip ayrıca bir keşif yapacağım, karşıdaki kayalarda mağaralar görünüyor. Aşağıda Kızılağaç’a doğru uzanan bir vadi var.

emecik-yuruyusu-30

İleride Meriç görünüyor.

emecik-yuruyusu-31

Bu kayalık kısımda mola veriyoruz, manzara çok güzel. Hava sıcak olduğu için ( tahminim otuz derece kadar var, hava durumunda öyle gösteriyordu) maki bitkilerin gölgesine sığındık.

emecik-yuruyusu-32

Sağ tarafta görülen çiçekler çevreye yayılmışlardı.

emecik-yuruyusu-33

Yamacı tırmanırken karşı dağdaki kesilmiş gibi görünen oyuk ilgimizi çekiyor.

emecik-yuruyusu-34

Nazmi arkadaşımızın fotoğrafını çektikten sonra makinayı ona veriyorum.

emecik-yuruyusu-35

Doğuya doğru arka arkaya sıralanan dağlar çok güzel bir manzara oluşturuyor ama sıcağın etkisiyle puslu bir hava var, ancak bu kadar fotoğrafını çekebiliyoruz. Uygun bir havada buradan ne fotoğraflar çekilir.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

10 yorum

 1. Saygıdeğer Muzaffer Hocam, emeğine, yüreğine sağlık, yürüyüşlerimizde sizinle olmak büyük keyif ve güven veriyor, teşekkürler.

 2. hocam ellerinize, emeğinize sağlık. fotoğraflar süper.. yorucu bır o kadar da güzel, keyifli bır yürüyüşdü.. sızlerle yürümekten cok büyük zevk aldım.. kocadag ın tepesine çıkmak ve ordakı manzarayı görmek paha biçilemez….
  teşekkürler…

 3. Değerli hocam elinize ve yüreğinize sağlık.Nefis ve paha biçilmez çekimler.Ayrıca gezi ekibimizin kalitesi de tartışılmaz.Bu ahengi devamlı kılmak hepimizin görevi diye düşünüyorum.Hepinize sevgi ve saygılar sunuyor daha nice güzel gezilerde buluşmak dileği ile hoşca ve sağlıkla kalın .

 4. Sizi izleyipte imrenmemek,kıskanmamak mümkünmü. Muzaffer hocamıza sonsuz teşekürler hem geziyor hem eşsiz fotoğraflar çekiyor bu güzellikleride çok güzel bir dille anlatıyor. Bu güzel yerde güzel insanlarla buluşmak dileğiyle.Selamlar sevgiler.

 5. ANLAŞILAN HARİKA BİR GEZİ OLMUŞ.TEBRİK EDİYOR VE TAKİBE DEVAM DİYORUM:) MUZAFFER BEY ŞU MUHTEŞEM RESİMLERİNİZİ BÖLMEDEN YAYINLA YABİLSENİZ NE İYİ OLACAK.ANLIYORUM ÇOK RESİM VAR EMİNİM ALAN KISITLI FAKAT HEPSİ TEK PARÇA SEYRİ FAZLASIYLA HAK EDEN MÜKEMMEL FOTOĞRAFLAR.
  TEŞEKKÜRLER…

 6. hocam nenem olsa sana ne derdi bilirmisin…..
  ula uşağum aferum sağa..
  teşkkürler hocam gerçekten güzel hepsi

 7. Muzaffer Hocam,Utku’yu unutmayışınız,gezilerinizi ona adamanız bizi öylesine mutlu etti ki anlatamayız.Bu anlamlı ve güzel duygularınız için çok teşekkürler.Nice sağlıklı ve mutlu geziler dileğiyle tümünüze selamlar.

  1. Dilekleriniz için çok teşekkürler Refik bey, Utku hep bizimle, bu dağlara, tepelere vurgun olmanın ne demek olduğunu tepelere çıktıkça daha iyi anladım. Toprağı bol olsun o tüm dağcıların yüreğinde hep yaşayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir