kızlan inceburun

Güzel Bir Gün, Güzel Bir Parkur ve Arkadaşlar

trekking hatırası

Çakır adasına ulaşılamayınca geri dönüş başladı, sağ altta İdil arkadaşımız tehlikeli bir bölgeyi yardım almadan geçerken görülüyor.

Arkadaşlar geldiğimiz yoldan dönerken, tepelerden geriye döndüm, sarp kayalık ve sık bitki örtüsünü geçmem gerekti. Aşağıda Ekrem arkadaşımın kıyıda bulduğu bir topu bana atarken fotoğrafını çektim. Sağ altta Gürol arkadaş eşine yardım ederken görülüyor, arada yardım almak iyidir.

Yağlısu denen koyu geçerken, artık kayalarla kaplı arazilerde yürümeye başladık. Karşımızdaki dik kayalığı geçerek yine ilginç biçimli kayaların arasından yolumuza devam ettik.

Bu kayalık yerlerdeki biçimler, renkler arkadaşlarımızın ve benim ilgimi çeken yerlerdi.

Gökten yağmış gibi duran kayalar.

kızlan yağlısu mağarası

Biraz ileride bir kovuk var, yörede Güntutuğu mağarası deniyormuş. Renkli kayaların önünde arkadaşlarımın fotoğrafını çektim. İdil arkadaşımın bu yürüyüşte portresini çekmek istiyordum uygun dekor ve ışığı burada buldum. Güzel fotoğrafları oldu. Barok dönemi ressamlarının tablolarından çıkmış gibiydi.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

2 yorum

  1. Sayeniz de bölge yi sizlerle beraber gezmiş gibi oluyorum.yazılarınızı ve resimlerinizi zevkle takip ediyorum.Teşekkürler. ..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir