Reşadiye’de Hoş Saatler

bayramda-resadiye-8

Misafir arkadaşlarımız ürünlere tek tek bakıyorlar. Aydın arkadaşım hemen yerini bulmuş, mağazayı gezenler için ayrılmış oturma bölümünde arkadaşlarını bekliyor.

bayramda-resadiye-9

Onlar mağazada alışveriş yaparlarken ben bir ara dışarıya çıkarak gezdim. Olive Farm 500 dönüm arazi üzerinde kurulu Güller Dağı Çiftliğinin Resmi Markası. Başka turistik yerlerde de mağazaları var bildiğim kadarıyla, bir defa rastlamıştım.

bayramda-resadiye-10

Ben dışarıda gezerken arkadaşlarım seslendi, hocam kahve içiyoruz diye. Satış mağazasının ön kısmındaki oturma yerinde kahvelerimizi içtik.

bayramda-resadiye-11

Dışarıya çıktığımızda çitlerin içindeki atlar ilgimizi çekti, biri midilli türü küçük bir attı, yem yiyorlardı ama insanı gördüler mi hemen size doğru geliyorlar.

bayramda-resadiye-12

Burada bayağı oyalandık, atlar arkadaşlarımın çok hoşuna gitti, bir yandan da hepimiz fotoğraf çekiyoruz.

bayramda-resadiye-13

Olive Farm’a alışverişe gelen ailelerin çocuklarının da hoşuna giden görüntüler, onlar da hatıra fotoğrafı çektirdiler.

bayramda-resadiye-14

Dedim ya bugün fotoğraf çekme günü, her anımız fotoğraflanıyor.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

2 yorum

  1. muzaffer hocam bizlere ‘ellerine sağlık’ demekten başka bir söz bırakmamış.Onunla gezmekten ve refakat etmekten büyük zevk aldım, umarım böyle bir şansı bir daha elde edebilirim.

  2. Hocam, bir Datça aşığı olarak oraları özlediğimde(ki bu genellikle haftada bir gün oluyor) sizin sitenize girip hasret gideriyorum. İnanın sizin heykelinizi Cumhuriyet meydanına dikmek lazım. Sayenizde oraların her mevsimini, bütün güzelliklerini, geldiğimizde görmeye fırsat bulamadığımız yerleri görmek fırsatını sunuyorsunuz.Teşekkürler, sağlıklı güzel günler dilerim.Ellerinize sağlık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir