dağlarda çiçek şöleni

Dağlarda Çiçek Şöleni

daglarda-cicek-bahari-71

daglarda-cicek-bahari-72

Renk zenginliğinin içinde yolculuk, Datça fantastik yarımada.

daglarda-cicek-bahari-73

daglarda-cicek-bahari-74

Her taraf böyleydi, şaşkınlık duydum yürürken, bu mevsimde bu zamanda burada olmaktı belki de bu görüntüleri çekmem. Gelecek yıl bu görüntüler olur mu, kimbilir.

daglarda-cicek-bahari-77

Kısa bir mola verdiğimiz çam ağacı ne güzel şeyler anlattı bize, bir dost gibi gölgesini açarken.

daglarda-cicek-bahari-78

Bir arkadaşına yaslanır gibi,  kimler geldi kimbilir buraya, gölgesinde dinlendi, onun güzel gövdesini okşadı. Ve yürüyüşe başladığımız toprak yola indiğimizde rahatlamıştık, tabii en çok da Tanju arkadaşımız. İnişte kaslara daha çok iş düşüyor.

daglarda-cicek-bahari-79

O güzel renklerin arasından geçerek yürüyüşümüzü sonlandırdık, güzel bir gündü, manzaralar çok güzeldi. Sadece zirve olursa hedef, çok şeyi görmeyebiliriz , her adımda öyle bir şeyler yaşanıyor ki aslında.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

4 yorum

  1. Hocam çoook kıskandım.Sizi her zaman çok takdir ediyorum.Gelemedim ya.Dağlarımız sizinle daha keyfli oluyor. Eleriniz dert görmesin.selamlar..

    1. Selma hanım çok teşekkürler, birgün birlikte de yürürüz. Ayrıca Web sitemde yorum yazan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.

  2. Muzaffer Bey, bugünkü fotoğraflar Datça’nın farklı tepelerinden çekilmiş hiç görmediğimiz görüntüleri olmuş. Çok özgün görüntüler bunlar. Ellerinize sağlık…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir