karaköy balıkçı barınağı

Datça Her Mevsim Bir Başka Güzel

karakoy-doga-yuruyusu-78

Oldukça büyük, uygulama nasıl olacak bilemiyorum.

karakoy-doga-yuruyusu-33

Dolgu çalışmaları devam ederken, balık tutan amatör balıkçıların yanından geçiyoruz, balıkçı barnağı ile deniz arasında bayağı bir mesafe dolgu olmuş, dalgaların barınağa gelmesi mümkün değil artık.

karakoy-doga-yuruyusu-80

Karşı tarafta marinanın mendirek kısmındaki dolgu devam ediyor, burada çok sert karayeller eser. Balık tutan arkadaşların durduğu beton denizin üzerinde yüzer gibi, birkaç güzel fotoğraf daha çekiyoruz.

karakoy-doga-yuruyusu-79

Biraz ilerideki marina da çok güzel görünüyor, rastladığım insanlarda marinanın getireceği canlılığın heyacanını görebiliyorsunuz, şimdiden çeşitli hazırlıklar yapanlar var. Kuzey rüzgarları nedeniyle fazla ilgi göremeyen Karaköy Marina ile adından söz ettirecek. Buradaki marina çalışması güzel olmuş, yeri uygun, balıkçı barınağını da güzel yapmışlar, böyle olunca diyecek bir şey olmuyor.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Bir yorum

  1. çok begendım sayfanızı ellerinize sağlık.Yazınızda bir cümle şöyle bir insanın doğaya faydasını anlamadım diyorsunuz haklısınız tabiki.İnsanın yaratılış gayesi yaratanına kul olmak görevi verilmiştir.selam ve muhabbetle kalınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir