elit otel odası

Palamutbükü Konaklama

Palamutbükü Ayyıldız Butik Otel

Palamutbükü Ayyıldız Butik Otel denize 150 m kadar mesafede, sakin, huzurlu bir konaklama tesisi.  Geniş bir alanda karşılıklı yer alan ikiz binadan oluşuyor, bahçesinde otoparkı bulunuyor.

Ayyıldız Butik Otelin 14 odası var, 4 oda üç kişilik; bu odalarda 1 çift kişilik 1 tane de tek yatak var. 3 Odada 2 tek kişilik yatak bulunuyor. Diğer 7 odada iki kişilik tek yatak bulunuyor. İstenirse bu odalara ilave yatak konabiliyor.

ayyıldız butik oyel odası

Odalarda klima, sıcak su, kablosuz internet, buzdolabı bulunuyor. Ayrıntılı bilgi için linke tıklayınız. Ayyıldız Butik Otel
Palamutbükü İskandil Apart

ppalamutbükü iskandil apart

İskandil Apart Palamutbükü’nün sakin, huzurlu bir bölgesinde müşterilerine hizmet sunmakta. Doğayla iç içe tatil yapabileceğiniz bir aile işletmesi.

Gün geçtikçe daha çok arabalı turistin tercih ettiği Palamutbükü’nde tesisisin kendine ait geniş bir otoparkının olması önemli. İskandil apart geniş bir arazi içerisinde yer almakta, bahçesindeki sebzelerden taze olarak koparıp faydalanabilirsiniz.

 

İskaldil apartta modern ihtiyaçlarınıza cevap veren sıcak bir köy evi havasını bulabilirsiniz. İskandil Apart’ta 10 oda bulunmakta, 7 Adet 1+1 apart oda, 2 adet 2+1 apart oda, 1 adet tek oda şeklinde. 1+1 apart odalarda yatak odası, oturma salonu, açık mutfak, banyo, balkon bulunmakta.  Odalarda klima, buzdolabı, 24 saat sıcak su, televizyon, kablosuz internet bulunuyor.

Ayrıntılı bilgi için Linke Tıklayınız. İskandil Apart

Elit Otel

palamutbükü elit otel

Palamutbükü Elit Otel sakin bir köşede, yeşillikler içinde, huzurlu bir tatil vadeden bir konaklama tesisi. Ücretlendirme oda – kahvaltı şeklinde , Elit Otelin 16 odası var, 3 tanesi suit, 13 tanesi standart oda.  Suit odalarda çift kişilik bir yatak ve açılabilir kanape var, standart odalar iki ve üç kişilik. Üç kişilik odalarda bir çift kişilik, bir tek kişilik yatak var, ek yatak konabiliyor, çocuklar için beşik var. ayrıntılar için linke tıklayın. Elit Otel

palamutbükü dostlar restaurant

Palamutbükü ile ilgili diğer bilgiler için linke tıklayınız. Palamutbükü

Sayfalar: 1 2

2 yorum

  1. Agustos 2013 de tesadüfen bulduğumuz Ayyıldız Butik Otelde 2 aile 1 hafta konakladık.Otel çok temiz,kahvaltı mükemmel kısaca kendimizi evimizde hissettik.Güzel bir tatil geçirmemizi sağladıkları için işletmecilere teşekkürler.

    1. ZEVKLİ DÖŞENMİŞ AİLE ORTAMINI ARATMAYAN SICAK BİR ORTAM. KAHVALTILARI İSE HARİKA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir