İskandil Apart

Palamutbükü İskandil Apart

ppalamutbükü iskandil apart

İskandil Apart Palamutbükü’nün sakin, huzurlu bir köşesinde müşterilerine hizmet sunmakta. Doğayla iç içe tatil yapabileceğiniz bir aile işletmesi, 12 ay açık, eylül’den sonraki sezonda istenirse aylık olarak ta kiraya veriliyor. Ziyaretine gittiğiniz akrabalarınız gibi sizi karşılayan işletmecileri ile unutamayacağınız bir tatil sizleri bekliyor.

Apart’ın yemeğinizi yemeniz, dinlenmeniz için etrafı renk renk çiçeklerle çevrili geniş balkonları var. Gerekirse akşamları mangal keyfi de yapabilirsiniz.

Gün geçtikçe daha çok arabalı turistin tercih ettiği Palamutbükü’nde tesisisin kendine ait geniş bir otoparkının olması önemli. İskandil apart geniş bir arazi içerisinde yer almakta, bahçesindeki sebzelerden kendiniz taze olarak koparıp faydalanabilirsiniz, bahçesindeki kümesten günlük yumurta elde edilmekte.

İskaldil Apart’ta modern ihtiyaçlarınıza cevap veren sıcak bir köy evi havasını bulabilirsiniz. 7 Adet 1+1 , 2 adet 2+1 , 1 adet tek oda şeklinde 10 oda bulunmakta.  Odalarda klima, buzdolabı, 24 saat sıcak su, televizyon, kablosuz internet bulunuyor.

Apart odalarda yatak odası, oturma salonu, açık mutfak, banyo, balkon bulunmakta. Standart 1+1  odalarda çek yatlar kullanılarak 4 kişi kalabiliyor, gerekirse ilave yatak ta konabiliyor. Geniş 1+1 odalarda 6 kişi kalabiliyor, bu odalarda deniz manzaralı teras bulunuyor.

Bu odaların bazılarında çift kişilik tek yatak, bazılarında tek kişilik iki yatak yatak var.

2+1 odalar oldukça geniş tutulmuş,  2 yatak odası , bir geniş salon, açık mutfak, banyo, deniz manzaralı teras bulunmakta, 6 kişi kalabiliyor. 2+1 odalardan birinde iki banyo bulunuyor. İskandil Apart’ta banyolar geniş ve kullanışlı. Sıcak geçirmeyen malzemelerle kaplı çatı katına girdiğimde serinliği beni şaşırttı.

İskandil apart’ın diğer bir hizmeti Palamutbükü sahilindeki sezlong ve şemşiyelerinden otel müşterileri ücretsiz olarak yararlanabiliyor.. İletişim: 0 252 725 5537 – 0542 322 1289 – 0 505 822 1437 Web: www.iskandilapart.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir