İki Güzel Datça Günü, Yeni tanışmalar, Yeni heyacanlar…

datca-ucanbalik-dalis-14

Benim açımdan ayağımın hep ıslak kaldığı bir gün oldu, tekneye girerken ayakkabılarınızı çıkarıyorsunuz, denizden tekneye, tekneden denize devamlı bir hareket var. Yerler hep ıslak, makinamı da denize atlayışlarda korumaya çalıştım, tuzlu su zarar veriyor.

datca-ucanbalik-dalis-15

Güneşlenmek ve kurumak için teknenin en üst katı uygun yer, fotoğraf çekmek te buradan iyiydi, her tarafı görebiliyordum. Güneşlenmek, dinlenmek isteyenler buradaki şezlonglarda uzandılar.

datca-ucanbalik-dalis-16

Son dalış noktası güzel bir yerdi, bu arkadaşları da etkiledi, o anlarda herkes denizdeydi. Dalış yapanlar dalgıçlarla ortadan kaybolduktan sonra meydan yüzenlere kaldı. Büyük kayalarla özel dekore edilmiş bir havuzda gibiydiler.

datca-ucanbalik-dalis-17

Bu turlarda genelde 17.00 – 18.00 saatlerinde dönülüyor, bugün diğer gezi tekneleri dönerken biz hala demirliydik. Arkadaşlar herkesin mutlu ayrılmasını amaçladılar.

datca-ucanbalik-dalis-18

Eşleriyle, çocuklarıyla bu heyacanı yaşayanlar.

datça dalış sporları

Eşiyle birlikte bu dalış turuna katılan Atakan  arkadaşımın gönderdiği fotoğraflar. Didem arkadaşımızın dalgıç gözetiminde dalışı görülüyor. Bu dalışlarda sadece paletlerin hareketiyle gidiliyor.

2 thoughts on “İki Güzel Datça Günü, Yeni tanışmalar, Yeni heyacanlar…

 • 18 Eylül 2016 tarihinde, saat 19:30
  Permalink

  Harika bir yazı olmuş emeğine ellerine sağlık muzaffer abi, Gelecek seneyi datçaya gelmek güzel dostlarla tekrar sohbet etmek ve yeni yerler keşfetmek için iple çekiyorum.

  Yanıtla
 • 14 Ekim 2016 tarihinde, saat 17:45
  Permalink

  Çok güzel bir anlatım ve gorüntüleme olmuş. Teşekkürler…

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir