Cumhuriyetimizin 90. Yılı Datça’da Coşkuyla Kutlandı

datcada-29-ekim-39

İlçe genelinde Liseler arasında düzenlenen Kompozisyon yarışmasında Birinci olan Özge Geyik ( Yılmaz Kardeşler Anadolu Lisesi), İkinci olan Mevlüt Tömen ( Özcan Yılmaz Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ), Üçüncü olan Ebru Yazgan ( Yılmaz Kardeşler Anadolu Lisesi ), Şiir dalında birinci olan Dilan Candan ( Yılmaz Kardeşler Anadolu Lisesi ), İkinci Şeyda Tuğçe Balkan ( Yılmaz Kardeşler Anadolu Lisesi ), Üçüncü olan Büşra Coşkun’a  ( Şehit Ersoy Yorulmaz Mesleki ve teknik eğitim Merkezi ) ödüllerini Datça Kaymakamı Hamdi Üncü verdi.

datcada-29-ekim-40

İlçe genelinde ortaokullar arasında düzenlenen kompozisyon yarışmasında Birinci olan Dilara Yazıcıoğlu ( Yılmazlar Ortaokulu ), ikinci Ece Duran ( Reşadiye Kazım Yılmaz Ortaokulu), Tuğçe Topaloğlu’na ( Reşadiye Kazım Yılmaz Ortaokulu), ödüllerini Garnizon komutanı Erdal Maviş verdi.

datcada-29-ekim-41

İlçe genelinde Ortaokullar arasında düzenlenen resim yarışmasında birinci olan Selin Kayalar ( Yılmazlar Ortaokulu ), ikinci olan Kaan Can Dilek ( Yılmazlar İlköğretim 5-D), üçüncü Batuğhan Özer’e ( Reşadiye Kazım Yılmaz İlköğretim Okulu 6-B.) ödüllerini Belediye başkanı Şener Tokcan verdi.

datcada-29-ekim-21

Muğla Belediyesi Halk Oyunları Ekibinin Muğla Yöresine ait halk oyunları gösterisi ilgiyle izlendi.

datcada-29-ekim-22

Muğla Belediyesi Halk Oyunları ekibinin birbirinden güzel hareketlerini fotoğrafladık.

datcada-29-ekim-23

 

datcada-29-ekim-24

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

2 yorum

  1. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını coşku ile kutlayan Datçalıların Bayramları kutlu olsun daha nice coşkulu bayramlarda buluşabilmek dileğiyle..

  2. Datça’daki kutlamalar Antalya’yı aratmamış doğrusu.Seneye Datçadamı olmalı bilmiyorum?Nice 90 Yıllara Türkiye.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir