TEOG sınavında başarı gösteren öğrenciler ödüllendirildi.

5.lere ödüllerini Datça Kıdemli Cumhuriyet Savcısı Şeref Murat Erkılıç verdi.

4.lere ödüllerini Datça Belediye Başkanı Gürsel Uçar verdi.

3.lere ödüllerini Garnizon Komutanı Abdülkadir Solmaz verdi.

2.lere ve birinci gelen öğrenciye ödüllerini Datça Kaymakamı Vehbi Bakır verdi.

Daha sonra bir konuşma yapan Kaymakam Vehbi Bakır konuşmasında özetle;  Bu başarıların öğrenciler, öğretmenler, idareci ve diğer çalışanlar ile ailelerin çabalarıyla olduğunu belirterek ” Bugün karne aldık,  bugün 8. sınıftan mezun olan öğrencilerimize başarılarından dolayı ödül verdik. Karneleri sadece öğrenciler almadı; aileler, öğrenciler, toplum olarak bizler aldık. Umut ederim gelecek yıllarda bugünden daha başarılı oluruz. Bunun için çalışmak, gayret etmek gerekiyor. Çalışan, gayret eden, emek veren bütün öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.

Sevgili öğrenciler bugün mezun olup lise hayatına ilk adımınızı attınız. Bugüne kadar gösterdiğiniz gayreti bundan sonra da gösterin. Ailelerinizin, öğretmenlerinizin, idarecilerinizin, eğitim gönüllülerinin  sizin yanınızda olacağına inanınız. Bugün emek sarfeden, kendi potansiyelinin üzerine çıkan her öğrenciyi ödüllendirmek istedik. Sizleri tebrik ediyor emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ” dedi.

Bugünkü organizasyona destek veren, maddi ve manevi anlamda katkıda bulunan Eğitim Destekçilerine Datça Kaymakamı Vehbi Bakır tarafından teşekkür belgesi verildi.

Çoğu turizmci ve iş adamından oluşan eğitim destekçileri, Datça protokol üyeleri, öğrenciler ve öğretmenleri günün hatırası olarak toplu bir fotoğraf çektirdiler.

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir