Otel Mavi Beyaz

Butik Otel Mavi Beyaz

Butik Otel Mavi Beyaz Palamutbükü sahilinde Akdeniz mimarisini yansıtan görünüşüyle dikkatleri çekiyor.  Adından da anlaşılacağı gibi Mavi Beyaz renklerin hakim olduğu yapılar bu sahile çok yakışıyor. Otel Mavi Beyaz Palamutbükü koyunun doğuya bakan kısmında trafik sorunu bulunmayan sakin bir yerinde yer alıyor. Araba park yeri bulunuyor.

otel mavi beyaz odaları

Otel Mavi Beyaz bu yıl turizm mevsimine oldukça iddialı hazırlandı, kış boyunca süren yoğun faaliyet döneminde birçok yenilikler yapıldı, ortaya pırıl pırıl bir turistik tesis çıktı.

Ege ve Akdeniz mutfağının beğenilen lezzetlerini deniz manzaralı alanlarda tatma şansınız var. Köy ürünlerinden oluşan köy kahvaltısı ile güne dinç başlıyorsunuz. Yöresel zeytinyağlı yemekler, salata ve mezeler, Datça’ya özgü garaville (salyongoz ) spesiyali, Akdeniz balıkları ( orfoz, sinarit, fangri, mercan, kalamar vs.) sunulan lezzetler arasında. Deniz kenarındaki kapalı alanlarda veya oteldeki deniz manzaralı alanlarda yemeğinizi yiyip, içeceğinizi yudumlayabilirsiniz.

otel mavi beyaz restaurant

Otel Mavi Beyaz’ın sahildeki özel plajında şezlong ve şemşiyelerinden faydalanarak denize girip güneşlenebileceksiniz..

Odalar 2kişilik, 3 kişilik ve dört kişilik aile odası şeklinde. Yukarı katta 2 kişilk tek yataklı bal-badem odaları diğer odalara göre daha geniş. Palamutbükü’nün mavi-lacivert denizi tam karşınızda, geniş balkonlardan bu eşsiz, dinlendirici manzarayı izleyebilirsiniz. Dalgaların müziğini dinleyerek, yıldızlara bakarak uyuyabileceğiniz odalar.

Butik Otel Mavi Beyaz’ın hemen önünde kumsalı ve masmavi, berrak denizi bulunuyor. Akdeniz Mimarisini yansıtan ışıklı, ferah, dinlendirici odalar, Odalarda banyo-tuvalet, televizyon, internet, sıcak su, fon makinası, çalışma masası, mini bar bulunuyor. Oda Servisi, oda temizlik, uyandırma servisi, çamaşırhane, otopark, plaj diğer faydalanacağınız hizmetler. Sigara içilmeyen odalar otelin adına yakışır şekilde mavi beyaz tonlarla sade bir dekorla dinlendirici bir ortam sunuyor. Huzurlu, sessiz, sakin bir tatil arayanlar için ideal bir turistik tesis.

Birçoğu denize bakan, Akdeniz güneşiyle aydınlanan odalar, balayı odası, aile odası, çift kişilik ve üç kişilik odalardan oluşuyor. Çift kişilik ve üç kişilik odaların tümü denize bakıyor, üst kattaki odalar balkonlu. 4 Kişilik aile odasında 1 adet çift kişilik, 2 adet tek kişilik yatak bulunuyor.

Alt katta 2 kişilik tek yataklı odalar, deniz manzaralı, taş yapının serinliğini hissediyorsunuz.

İletişim: Tel: 0 252 725 5555 Web: www.otelmavibeyaz.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir