Güzel Bakışlar

Objektifime bakan güzel bakışlardan bazılarını sizinle paylaşayım. O anlar beni heyacanlandıran anlar, sadece çekmek için değil, hissetiğim için çektiğim fotoğraflar.

” Gözler kalbin aynasıdır “diyen şarkı. Şarkı sözlerinde ne güzel şeyler yazmışlar, geçenlerde bir film izlemiştim, müzisyen birkaç kişinin yaşamını anlatıyordu. Yabancı bir filmdi ama şarkılarda  çok güzel sözler vardı.

Sayfalar dolusu yazıya bedel bazen bir bakış, bir tebessüm, güzel bakan insanlara çok teşekkürler, bizlere bu güzel duyguları yaşattıkları için. Güzel bakışlarla, içten gülen yüzlerle sıkça karşılaşmanız dileğiyle.

 

 

 

 

2 thoughts on “Güzel Bakışlar

 • 11 Temmuz 2014 tarihinde, saat 10:39
  Permalink

  Sevgili Hocam, benim gibi asik suratli bir adamda bile bu kadar sempatik bir bakis yakalamissin ya, bravo…

  Tesekkür ederim, cok asik suratlisin diyenlere, hayir, öyle degil, görüntü yanilgisi, bakin böylesi de var, diye bilmek, gösterebilmek icin o karenin büyük formatini rica edebilir miyim.

  Yanıtla
 • 11 Temmuz 2014 tarihinde, saat 16:14
  Permalink

  Canım hocam her zamanki gibi ne kadar güzel ifade etmişsiniz . Karşımızdakinin gözlerindeki mana ve derinlik ruhumuzda ne kadar büyük etkiler bırakıyor değil mi . Allah sizi ne kadar güzel yaratmış herkeste herşeyde mutlaka övülecek bir taraf buluyorsunuz ne kadar sevgi dolu ve güzel bakıyorsunuz hocam . Bu özelliğiniz size daha çok sevgi ve saygı duymama sebep oluyor . Sevgilerimle

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir