Güzel Bakışlar

Objektifime bakan güzel bakışlardan bazılarını sizinle paylaşayım. O anlar beni heyacanlandıran anlar, sadece çekmek için değil, hissetiğim için çektiğim fotoğraflar.

” Gözler kalbin aynasıdır “diyen şarkı. Şarkı sözlerinde ne güzel şeyler yazmışlar, geçenlerde bir film izlemiştim, müzisyen birkaç kişinin yaşamını anlatıyordu. Yabancı bir filmdi ama şarkılarda  çok güzel sözler vardı.

Sayfalar dolusu yazıya bedel bazen bir bakış, bir tebessüm, güzel bakan insanlara çok teşekkürler, bizlere bu güzel duyguları yaşattıkları için. Güzel bakışlarla, içten gülen yüzlerle sıkça karşılaşmanız dileğiyle.

 

 

 

 

Sayfalar: 1 2 3

2 yorum

  1. Sevgili Hocam, benim gibi asik suratli bir adamda bile bu kadar sempatik bir bakis yakalamissin ya, bravo…

    Tesekkür ederim, cok asik suratlisin diyenlere, hayir, öyle degil, görüntü yanilgisi, bakin böylesi de var, diye bilmek, gösterebilmek icin o karenin büyük formatini rica edebilir miyim.

  2. Canım hocam her zamanki gibi ne kadar güzel ifade etmişsiniz . Karşımızdakinin gözlerindeki mana ve derinlik ruhumuzda ne kadar büyük etkiler bırakıyor değil mi . Allah sizi ne kadar güzel yaratmış herkeste herşeyde mutlaka övülecek bir taraf buluyorsunuz ne kadar sevgi dolu ve güzel bakıyorsunuz hocam . Bu özelliğiniz size daha çok sevgi ve saygı duymama sebep oluyor . Sevgilerimle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir