akçabük kamp alanı

Datça Kamp Alanları, Kamping

Gülbahar pansiyon & Kamping

ovabükü sahili

Gülbahar Pansiyon Ovabükü’nde denize sıfır konumunda bir konaklama tesisi, mandalin ağaçlarıyla kaplı geniş bahçesinde çadır ve karavanlar için kamp hizmeti vermekte.

ovabükü gülbahar kamping

Gülbahar Pansiyon , doğa ile iç içe, geniş bir arazi içinde sakin ve huzur dolu bir tatil sunan aile işletmesi. Bungalow evler ve taş binadan oluşan Gülbahar pansiyonun meyva ağaçlarıyla kaplı geniş arazisinde kamping turizmine de fırsat veriliyor.

gülbahar pansiyon bahçesi

Kamping ücreti olarak kişi başı ücret alınıyor. Elektrik, duş, banyo, WC, bulunuyor, sahildeki restaurantından, şezlong ve şemşiyelerinden yararlanabilirsiniz. Elektrik için çadır başına bir fark alınıyor, çamaşır yıkama ücrete tabi. Lokantasında kendi bahçe ve yöre ürünleri kullanılarak Egeve Akdeniz mutfağının lezzetleri sunuluyor.

gülbahar pansiyon bungalow evler

İletişim ve Daha geniş bilgi için Tel: Tel: 0252 728 0079 – 0 535 599 5499

Ezgim Kamping

mesudiye ezgim kamping

Ezgim Kamping 2019 yılında işletmeye açılan bir aile işletmesi, işleten arkadaşlar doğa sever kişiler, bu yüzden böyle bir komsept ile çalışmayı tercih etmişler. Doğa sever kişileri kampinglerine bekliyorlar.

ezgim kamping

Kamping Hayıtbükü – Mesudiye Yolu üzerinde 3,5 dönümlük badem ağaçlarıyla kaplı bir alanda hizmet veriyor. Çadır hizmeti olarak 5 çadırları var, kendi çadırınızı kullanabilirsiniz, geniş, rahat bir alanı var. Ortak alanları var; yemek alanı, mutfak gibi. İsterseniz yemeğinizi küçük tüpünüzle çadırınızın yanında kendiniz yapabilirsiniz. Ateş yakılmıyor, ortak ızgara alanı var her akşam yakılıyor, etinizi getirip pişirebilirsiniz. İsteyen için sabah kahvaltısı ve akşam ızgara türü şeyler veriliyor.

3datça ezgim kamping

Ezgim Kamping’te internet ve 24 saat sıcak su, ortak duş, kadın –  erkek olmak üzere tuvalet var. Çamaşır hizmeti veriliyor. Ovabükü’ne 200 m mesafede, Hayıtbükü’nde de denize girebilirsiniz.  Kredi kartı ile ödeme yapılır. İletişim: 0 505 462 3002 – 0 505 462 3001

Sayfalar: 1 2 3

9 yorum

 1. merhaba
  bizimle telefon, insatagram ve facebook messenger ile ile iletişime geçebilirsiniz..
  0504623002
  ezgimcamping

 2. ezgim kamping, lütfen sitenizde güncel fiyatlarınızı yazınız.
  kahvaltı, akşam yemeği durumları, market, kasap var mı?
  bu durumları web sitenize yazınız. çok mu zor?
  sizi telefonla aramadan öğrenmek istiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir