akçabük kamp alanı

Datça Kamp Alanları, Kamping

Akçabük Kamping

akçabük koyu

Ovabükü ile Palamutbükü arasında yer alan Akçabük Yarımada’nın en güzel plaj ve manzarasına sahip koylarımızdan. Özel arazi olarak etrafı çevrilince üzülmüştüm, halkın ağaçların gölgesinde denize girdiği bir yerdi. 21 haziran 2018 tarihinde uğradığımda kamp alanı olarak düzenlendiğini gördüm, bu beni sevindirdi, Datçamızda kamp sevdalıları için maalesef fazla bir imkan yok.

akçabük kamping

50 dönüm ormanlık alan temizlenmiş, kendi çadırlarınızla veya kampingin çadırlarında kamp yapabilirsiniz. Aileler için de büyük çadırlar bulunuyor.

Oldukça geniş bir arazi, karavanlar da kampingten faydalanabiliyor. Şu an için kampingte elektrik olmadığını belirteyim, zaruri ihtiyaçlar için gereken elektrik güneş panellerinden sağlanıyor. Birkaç tane buzdolabı var, yiyecekleri buraya koyabiliyorsunuz, çamaşır nakinası mevcut. Su kuyu suyu.

İnanılmaz güzel ve sakin bir doğal ortam, pırıl pırıl bir deniz, her yerde göremeyeceğiniz bir kumsal  var. Buraya gelecekler  doğayla iç içe doğal ortamda kamp yapıyor olacaklar. Doğaya zarar vermemek adına ilaçlama falan da yapılmıyor. Yiyecek ihtiyaçları için çalışmalar sürüyor, şu anda yiyecek olayını kendinizin çözmesi gerekiyor anladığım kadar. Yeni gelişmeler oldukça sayfayı güncelleyeceğim.

İletişim: 0 532 372 7905

Sayfalar: 1 2 3

9 yorum

 1. merhaba
  bizimle telefon, insatagram ve facebook messenger ile ile iletişime geçebilirsiniz..
  0504623002
  ezgimcamping

 2. ezgim kamping, lütfen sitenizde güncel fiyatlarınızı yazınız.
  kahvaltı, akşam yemeği durumları, market, kasap var mı?
  bu durumları web sitenize yazınız. çok mu zor?
  sizi telefonla aramadan öğrenmek istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir