yeni ozan oto açılışı

Sanat Her Yerde – Yeni Ozan Oto Açılışı

20 haziran çarşamba akşamı Datça Sanayi’de değişik bir etkinlik vardı; Yeni Ozan Oto’nun açılışında bir ilk yaşandı diyebilirim. Sanat Her Yerde diyen Ozan İnan sanatçı arkadaşlarının desteğiyle güzel bir açılış yaptı. Resim – heykel sergisi ve Dj. Yasin ve Asena’nın müzikleriyle bir açılış oldu.  Ozan İnan’ın Otomobil Atölyesinde  servis, bakım, tamir, yedek parça gibi hizmetler verilecek.

yeni ozan oto açılışı

Açılışta eserleri sergilenen sanatçılar bir arada görülüyor. Bu açılış aynı zamanda sanatçıları da buluşturdu, solda altta ressam İbrahim Çiftçioğlu, sağ altta Ozan İnan açılışa katılan sanatçılarla.

Ozan İnan ile yaptığım söyleşide Yeni Ozan Oto‘da bundan sonra da ara ara konserler, sergiler, çeşitli sanatsal etkinliklerin olacağını öğrendim.  Ozan İnan sanatla iç içe bir yaşamı olan arkadaşımız, çalışmalarında başarılar diliyorum. Kendini geliştiren, teknolojik gelişmeleri takip eden bu gibi gençlere Datçamızın da ihitiyacı var.

Öğrencilerimle buluştuğum bir etkinlik oldu, ressam Günay Demir çalışmasının önünde görülüyor. Sağ üstte Şule Kantürk resim çalışması ile, sağ altta heykeltraş Özgül Kahraman ve Şule Kantürk heykel çalışmalarının önünde.

sanat

Solda Heykeltraş Korkut Sönmez çalışması ile, sağda ressam İdil Berf resim çalışmasının önünde görülüyor.

yeni ozan oto

Açılışa ilgi büyük oldu, sanayi esnafı da açılıştaydı.

Açılışa katılan Datça Belediye Başkanı Gürsel Uçar

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir