Datça Tekne Turları – Datça Gezi Tekneleri

DATÇA TİCARİ YATLAR

Datça limanından hareketle, günlük, birkaç günlük, haftalık gezi yapabileceğiniz tekneler bu sınıfa giriyor. Bu tekneler kamaralı, kamaralarında tuvalet, banyo bulunuyor, yemeğinizi teknede yiyebiliyorsunuz. Bu suları iyi bilen deneyimli kaptanlarla bakir koylarda konaklama şansı buluyorsunuz. Yunan adalarına seferler, Datça Simi seferleri.

datça arshipel yacht

Archıpel Yacht Charter

Archıpel günlük, haftalık, bir kaç günlük tekne gezileri yapan yatlardan, 19 m boyundaki teknede 6 Kabin var, kabinlerin her birinde duş, tuvalet bulunuyor. En güzel koylarda konaklama, ister haftalık ister günlük Datça Simi, Rodos seferleri. Günlük turda yemek olarak balık, köfte ya da tavuk, makarna veya pilav,salata veriliyor. Haftalık turda kumanya tatil yapan yolcuya ait. Teknenin yolcu kapasitesi 12 kişi.

Cahit Kaptan Tel:0 535 438 7708

bu da jısmet

Bu Da Kısmet Yacthing and Sailing Chartıng

BU DA KISMET tecrübeli Halil kaptanla yelkenlerini şişirmeyi bekliyor. Yolcuların isteklerine göre yelkenli veya motor gücü ile yol alıyorlar. Bu arada yelkenleri kullanmanın ve sessizliğin içinde BU DA KISMET’in yol alışını izlemek, suların sesini dinlemek çok hoş bir olay.
Tel; 0 252 712 8034 – 0 532 681 7407

 

karaoğlu yatçılık

Karaoğlu Yatçılık

Karaoğlu teknesi günü birlik veya daha uzun süreli gezilere çıkıyor. 15 m boyundaki teknenin günlük gezilerde yolcu sayısı 12, haftalık gezilerde 6 kişi oluyor. İki kişilik 3 kabini, WC ve duşu var, mutfağı ile bir evin rahatlığını aratmıyor. Bir günden uzun süren gezilerde en güzel koylara demir atılıyor , doğa ile başbaşa bir tatil yapılıyor. Datça limanındaki kaptanlar Mehmet Kaptan gibi bu suları çok iyi bilen, tecrübeli kaptanlardır. Tel: 0 532 483 1451- o 537 053 0661

 

bora 4 tur

Bora 4 Tur

Bora 4, 17 m boyunda, 4 kamaralı gulet, her kamarada duş ve tuvalet, sıcak su bulunuyor. Günübirlik ve haftalık turlar yapılır. hareket yeri Datça Yat Limanı

Şener Kaptan Tel: 0 532 615 3814

Datça Tekne Turları – Datça Gezi Tekneleri” için 16 yorum

 • 14 Ağustos 2015 tarihinde, saat 22:26
  Permalink

  Datça’dan Sedir adasını da kapsayan tur var mıdır?

  Yanıtla
  • 19 Haziran 2019 tarihinde, saat 17:21
   Permalink

   Badem 1 tekne turu ile palamutpüküne turuna katıldık Gürkan abi çok ilgili içten ve samimiydi her misafiri ile tek tek ilgilendi masamıza geldi konuştu gittiğimiz koylar çok güzeldi teknede fiyatlar aşırı uygun çok kez tekne turuna katıldım ilk kez bu kadar uygun olanını gördüm her şey çok güzeldi

   Yanıtla
 • 2 Temmuz 2018 tarihinde, saat 14:23
  Permalink

  Selamlar,

  Fiyatlar nasıldı?

  Yanıtla
 • 3 Temmuz 2018 tarihinde, saat 18:29
  Permalink

  Merhaba biz Datça yı çok sevdik. Üç sezondur geliyoruz. Ve her gelişimizde datça koylarında yüzmek bizim için vazgeçilmezler arasında. İki sezondurda tekne turunda BADEM 1 i terçih ediyoruz. Gürkan kaptan süper ilgili güler yüzlü dikkatli güvenle yolculuk yapıyoruz sayesinde. Yemeklere gelince dolu dolu tabaklar geliyor çıprada çıpraydı hani Gürkan kaptana ve ekibine burdan da yine çok teşekkür ederim.

  Yanıtla
 • 6 Temmuz 2018 tarihinde, saat 23:55
  Permalink

  Aysu01 teknesi ile Datça nın muhteşem koylarında unutamayacağımız 3 gün geçirdik. Bülent kaptan ve eşi Ayla hanımın aile sıcaklığı da eklenince memnuniyetimiz doruk noktasına ulaştı. Özellikle Ayla hanımın lezzetli yemekleri ve kusursuz sunumu bizleri ayrıca memnun etti. Herkese gönül rahatlığıyla öneririm.

  Yanıtla
 • 26 Temmuz 2018 tarihinde, saat 12:17
  Permalink

  Aysu 01 teknesiyle Datça koylarında aile sıcaklığında ve lezzetli yemekler eşliğinde muhteşem bir gün geçirdik. Bu güzel gün için Bülent kaptana, eşi Ayla hanıma ve sevgili kızları Aysu’ya çok teşekkür ederiz.

  Yanıtla
 • 6 Ağustos 2018 tarihinde, saat 14:28
  Permalink

  Badem 1 teknesi Gürkan Kaptan ile turları gezme fırsatı bulduk. Muhteşemdi. O kadar memnun kaldık ki datçaya gittiğimde asla tereddüt etmeden yine arayacağım tek kişi gürkan kaptan olur. Badem 1 teknesi temizliği yemekleri ve güleryüzü ile bizim gönlümüzü fethettti. Teşekkürler.

  Yanıtla
 • 22 Eylül 2018 tarihinde, saat 17:02
  Permalink

  Datça 2 teknesiyle Eylül ayında mavi tura katıldık. Çok kalabalığı ve gürültüyü sevmeyen bir çift olduğumuz için bu geziyi çok beğendik. Öğle yemeği gayet lezzetli ve doyurucuydu, akvaryum koyu görülmeye değer. Tekne ekibi gayet ilgili ve özenliydi.

  Yanıtla
 • 14 Haziran 2019 tarihinde, saat 18:17
  Permalink

  Badem 1 Tur’la Palamut Bükü, Hayıt Bükü, Akvaryum Koyuna gittik, çok memnun kaldık. Gürkan bey çok ilgiliydi, diğer personel de çok kibardı ve yardımcı oluyorlardi. Tekne çok temizdi, lavabolar ve soyunma kabini güzel temizlenmişti. Yemekler de doyurucu ve lezzetliydi. Tekrar Datça’ya gelirsek yine Badem 1’i tercih ederiz.

  Yanıtla
  • 17 Haziran 2019 tarihinde, saat 12:55
   Permalink

   Datçada tekne turu deyince ilk aklınıza gelen Badem 1 tur Gürkan kaptan olsun.
   İletişimi ve yardımseverliği ile hem Datça’nın yerlisi hemde çok güler yüzlü.
   Bizler ekipten ve tekneden çok memnun ayrıldık sizlerede tavsiye ederim .

   Yanıtla
 • 17 Haziran 2019 tarihinde, saat 16:57
  Permalink

  Badem-1 teknesi ile tura katıldık.herşey çok güzeldi.gürkan bey çok ilgilendi sağolsun.datçanın tüm koylarını 7 saatte gezdik.deniz çok güzeldi.teşekkürler.herkese badem-1 ile tur yapmayı tavsiye ediyorum.

  Yanıtla
 • 9 Temmuz 2019 tarihinde, saat 08:57
  Permalink

  Badem 1 teknesi ile muhteşem geçen bir tur için öncelikle Gürkan beye teşekkür ederiz. O kadar ilgili ve güleryüzlüydü ki. Datçaya her geldiğimizde mutlaka Gürkan beyi tercih edeceğiz ve yolu oraya düşen eşe dostada önereceğiz. Not: Yemek menüsünde ki balık-makarna-salata gayet doyurucuydu.

  Yanıtla
 • 14 Temmuz 2019 tarihinde, saat 21:10
  Permalink

  Bugün Badem-1 tur ile tekne gezisi yaptık harikaydı. Yemekler, durakladığımız koylar muhteşem bir gezi oldu. Abartılı müzik felan yok. Verilen parayı hak ediyor kesinlikle. Yoğun talep olduğu için birgün önceden rezervasyon yaptırırsanız daha iyi olur..

  Yanıtla
 • 14 Temmuz 2019 tarihinde, saat 21:16
  Permalink

  Merhaba bugün internetten baktığımız yorumlarla Badem-1 Tur ile Tekne Turuna çıktık. Fiyat olarak uygun bulduk. Turda bahsedilen heryere götürdüler. Temizlik ve yemekler genel olarak iyidi. Çalışanlar güler yüzlüydü ve yardımcı oldular.

  Yanıtla
 • 12 Ağustos 2019 tarihinde, saat 18:38
  Permalink

  12.08.2019 da 3 kız arkadaş badem 1 le tekne turu yaptık.Bizimde tereddütlerimiz vardi calgı çengi havasi olacak mı?Çok kalabalik yapıyorlar mı? gibi gibiTekneye bindiğiniz anda herkes size yardimci olamaya çalısıyor memnun olmamanız imkansız zaten çok sevecen insanlar özellikle gürkan kaptan
  Bunlarin dısında yemekler yeterli ve lezzetli tur fiyatı 90 tl 5 veya 6 koya gidiliyor gonul rahatlıgiyla katılabilirsiniz

  Yanıtla
 • 5 Eylül 2019 tarihinde, saat 18:22
  Permalink

  Badem 1’i kesinlikle kimseye önermeyeceğim. Gördüğümüz yaklaşım hiç hoş değildi. Bize bilgi veren hanımefendinin teknedeki işleyişten sanırım hiç haberi yok. Bundan sonra Datça’da bize hangisini tercih edelim diye soran herkese “badem tur dışında herhangi birini tercih edin” diyeceğiz. Müşteri memnuniyeti gibi bir kavramları yok. Teknenin yemek alanı müşteri sayısını karşılamıyor. Sanırım herkesin aynı anda sıcak yemek yemek istediğini düşünememişler ya da müşteri memnuniyeti umurlarında olmadığı için çok da üzerinde durduklarını hiç zannetmiyorum. Paranızla rezil olmak isterseniz badem turu tercih edebilirsiniz. Bir daha kesinlikle sizi tercih etmeyeceğiz ve bir Datçalı olarak da hiçkimseye önermeyeceğiz. Müşteriyi memnun etmek gerçekten çok kolay, ama insanları hoş vakit geçirmek için geldikleri bir turda böyle sinirlendirip kendinize düşman etmeniz akıl alır gibi değil. Her şeye gayet objektif baktık bunu da belirtmek isteriz…

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir