Bedya Pansiyon

Palamutbükü Bedya Pansiyon

palamutbükü bedya pansiyon

Palamutbükü Bedya Pansiyon kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir aile pansiyonu. Sessiz, huzurlu, ekonomik bir tatil için uygun, denize 100 m mesafede sizlere bir köy ortamı sunuluyor.

Evinizdeki huzur ve sıcaklık.

bedya pansiyon

Bahçedeki oturma alanlarında oturup, çayınızı, yemeğinizi yiyebilirsiniz. Pansiyonu her ziyaret edişimde gördüğüm insanların evlerinde gibi rahat hareket ettikleri ve memnun olduklarıydı.

bedya restoran, pansiyon

Bedya Pansiyon 2016 yılında restoranı ve sanatsal etkinlikleri ile de dikkati çekti. Kendisi de bir sanatçı olan işletmeci arkadaşlar sanat atölyelerinde gönüllü hocalarla ücretsiz müzik kursları verdiler. Bahçedeki yeşil alanda Yoktanyadis mutfağının lezzetleri sunuldu, ücretsiz film gösterimleri yapıldı.

palamutbükü bedya sanat

Bedya Pansiyon Bahçesinde bulunan sanat evinde ücretsiz kurslar ve sanatsal faaliyetlerde bulunma imkanı var.

Pansiyon ikisi apart 12 oda ile hizmet vermektedir, 3 odada çift kişilik yatak, 3 odada çift kişilik yatak ve 1 tek kişilik yatak, 3 odada 3 tek kişilik yatak, 3 odada 2 tek kişilik yatak bulunmaktadır.

palamutbükü bedya pansiyon odaları

Odalarda klima, banyo – tuvalet, 24 saat sıcak su, kablosuz internet bulunmakta. Pansiyonda 2 adet ortak kullanımlı, tam donanımlı mutfak vardır.

İletişim: Tel: 0 252 725 5044 – 0 543 514 2119 Web: www.bedyapansiyon.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir