Ovabükü Babil Tatil Köyü

Ovabükü Babil Tatil Köyü

Mesudiye ovabükü babil tatil köyü

Babil tatil Köyü, Mesudiye Ovabükü’nde denize 150 m mesafede 7 dönümlük bir arazi içnde yer alıyor. Daha önceleri Eytay Tatil Köyü olarak bilinen tesisin yeni işletmecileri tarafından ismi Babil Tatil Köyü oldu. Yeşillikler içindeki arazide arka planda Mesudiye’nin bulutlarla kaplı dağ manzaraları var.

babil tatil köyü bungalow evler

Ağaçların arasına birbirinden mesafeli olarak yerleştirilmiş olan bungalow evler standart olarak iki odalı olup 5 kişiye kadar konaklama imkanı vardır. Tesis çocuklu aileler için de oldukça huzurlu tatil yapacakları bir yer.

babil tatil köyü kütük evler

Bu geniş arazi içinde kamp yapmak, çadır kurmak isteyenler için de imkanlar var. Bisiklet turları, doğa yürüyüşleri, tekne turları gibi aktiviteler mevcut.

babil tatil köyü havuzu

Hergün bakımı yapılan havuzda çocuklar için de bir bölüm bulunmakta. Zeytin ağaçlarının gölgesinde huzur içinde dinlenebileceğiniz bir yer.

babil tatil köyü restaurant

Açık büfe olarak sunulan kahvaltıda yöresel ürünler servis ediliyor. Restaurantta yöreye özgü zeytinyağlı yemekleri, et, balık, ızgara çeşitlerini yemeniz mümkün.

babil tatil köyü odalar

Babil Tatil Köyü kütük evleri iki odalı, odalarda bir adet iki kişilik yatak, tek kişilik iki yatak ve bir çocuk yatağı, banyo, internet, klima bulunmakta. İletişim: Tel: 0 252 728 0266 – 0537 233 0871 – 0 533 366 1699 Web: www.babiltatilkoyu.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir