Baharların En Güzeli

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

3 Cevaplar

 1. H,Y dedi ki:

  Mum gibi kırıldınız Muzaffer Bey,
  İnsan yazdıklarının arkasında durur ve hatalarını dűzeltir. Sayfamı bloke ederek ne değişti ben sizi her ortamda yazılarınızı kritik edeceğim sanal alemde yayınladığınız műddetçe.
  Syg,

  • admin dedi ki:

   Evet kırıldım, ilk yorumunuzu eleştirdiğiniz halde yayınlamıştım dikkat ederseniz, devamında eleştiri sınırlarını aştınız. Bilmeden, kendinize göre yazıyorsunuz, ben bu doğayı, bu canlıları korumak için çaba gösteriyorum. Bir yer tanınarak yok olmaz, tersine tanımadığımız, önemini bilmediğimiz değerler yok olur. Lütfen artık yorumlarınızı başka yerlerde sürdürün. Selamlar…

   • H,Y dedi ki:

    Merhaba Muzaffer Bey,
    Siz ve Arkadaş grubunuz őnderliğini yaptıgınız Doğayı ve Canlıları őzenerek koruyabilirsiniz. Global Reklam yaptığınız için geniş bir kitlenin cazibesini çekikiyorsunuz , Datça daha’da cazipleşiyor cazipleşenler ne kadar Sizler gibi Datça Doğa dokusuna hassas davranacaklar. Yaşadıklarınızı, bilginizi Sanal alem’de paylaşacağıza Kitaplarınızda paylaşırsanız belirli bilinçli kitlelere hitap etmiş olacağını dűşűnűyorum ve savunuyorum. Yakında sizin belgelediginiz bőlgelere bilinçsiz Rehberler aracığıyla geziler dűzenlenir. İnşaallah yanılırım.
    Keşke ilk komentarımda reaktion gősterseydiniz .
    Syg,
    H.Yurdakul

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir