Akdeniz’den Ege’ye 17. Buluşma

17-akdeniz-ege-6

Hastanenin önünden geçilirken yüksekten yürüyüşçülerin videolarını ve fotoğraflarını çektim. Yürüyüşçüler Denizliler Sitesine doğru yollarına devam ederken ben arabama binerek Kızlan değirmenlerinin olduğu yere gittim ve yürüyüşçülerin gelmesini bekledim. Birkaç yıldır böyle yapıyorum, burada gelen arkadaşları görüntülemek daha iyi oluyor. Daha sonra ben de yürüyorum, dönüşüm de yürüyerek oluyor.

17-akdeniz-ege-7

Birçok kez birlikte doğada yürüdüğüm arkadaşlarım Ümit Kırcalı ve Kadir Solmazlar da bugün etkinliğe bisikletleriyle katılıyorlardı. Yine doğada yürüdüğüm arkadaşlar ilk gelenlerdendi. Aile hekimimiz . Dr. Veliddin Yılmaz koşarak yanımızdan geçti.

17-akdeniz-ege-8

Doğa yürüyüşçüsü Ali Özdeveci ilk gelenlerin arasındaydı. Gökhan Özkan ve akadaşları biskletleriyle Gereme’ye doğru yola çıktılar. Abdullah Yılmaz yürümeyi  seven, bu yönüyle de öğrencilerine örnek olan öğretmenlerimizden.

17-akdeniz-ege-9

Yürüyüşçüler gruplar halinde gelmeye başladılar, Datça Belediyesi ekipleri onları karşılayarak su ikram ettiler. Hava oldukça sıcaktı, kuzeyden esen tatlı serin bir rüzgar yürümeyi kolaylaştırdı.

17-akdeniz-ege-10

Datça Belediye Başkanı Gürsel Uçar ve Datça Belediyesinden arkadaşlar yolun karşısında göründüler. Kısa bir su molasının ardından Kızlan’a doğru yürüyüşe devam edildi.

17-akdeniz-ege-11

Bu aşamada ben de onlara katıldım, tarlaların arasından giden toprak yolda yürüdük.

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir