8.Datça Oyuncak ve Çocuk Şenliği

oyuncak-senligi-9

Bir başka masada maskeler boyanıyor. Çocuk Müzeleri Derneği eğitsel ve kültürel açıdan çocuklara bir katkı sağlarken ailelere de çocuklarıyla yapabilecekleri şeyler hakkında bir fikir veriyorlar.

oyuncak-senligi-10

Bir başka köşede Çocuk Müzeleri Derneğinden arkadaşımız çocuklarla oyun oynuyor. Çok ilginç oluyor; Bugün çocuklar buraya gelirken oyun oynamaya, eğlenmeye odaklanmış olarak geliyorlar. Öğretmenlerinin her isteğini yerine getirirken dostça koşup, eğlenebiliyorlar.

oyuncak-senligi-11

Yarımada’nın Sesi gazetesini hazırlayan Demet ve Gülden Geremeli kardeşler bugün yeğenleriyle oyunlar oynamak üzere buradalar. Sağ tarafta fotoğrafları görülen tatlı kız da öğrencim Aykut Alpdemir’in kızıymış. Allah bağışlasın hepsi çok tatlı, beni görünce hemen duruşunu değiştirip poz veriyor.

oyuncak-senligi-12

Çocuk Müzeleri Derneğinden arkadaşlar gün boyu çocuklarla birlikte hareket ettiler, son anlarda artık dermanları kalmamıştı.

oyuncak-senligi-13

Oh ne rahatlar, yere uzanmış resim yapıyor, yanında annesi, diğeri köpüklerle oynuyor.

oyuncak-senligi-14

Maşallah çok tatlılar.

oyuncak-senligi-15

Bir ara Belediye Başkanı Şener Tokcan’ı takip ettim, çocukların olduğu yerleri tek tek ziyaret etti, onlarla hoş fotoğraflar çektirdi.

oyuncak-senligi-16

Görevli arkadaşlarımız Parkın her yerinde çocukları mutlu etmek için çalıştılar. Öğrencilerim Aysin Kuyucu, Ozan Yüzen ve Bülent Kaya bunlardandı. Ozan bu wwwlerin görünmeyen kahramanı elektronik işler ondan soruluyor.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

Bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir