12 Nisan Datça Günlüğü

12 Nisan Cuma günü, doğa yürüyüşlerinin ardından benim için değişik bir gün oldu. Önce Buket Çocukevi Çocukları ile Datça Emniyet Müdürlüğüne giderek polislerimizin haftasını kutladık. Ardından çocuklarla Altın Adımlar Müzik ve Dans Salonunda çocukların ritm çalışmalarına tanık oldum. Öğleden sonra yeni işletmecileri Sibel Romano ve Halis Saracoğlu ile hizmet verecek olan Cafe İnn’in açılışı vardı.

12-nisan-datca-2

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 168. yıl dönümü ve Polis Haftası ilçemizde çeşitli etkinliklerle kutlanırken, Saat 10.00 da Datça Emniyet Müdürlüğüne Buket Çocukevi Çocuklarının ziyareti vardı. Çocuklar polis amcalarının ve teyzelerinin  gününü kutlayarak onlara neşeli dakikalar yaşattılar. Çocukların ilk ziyaret ettikleri oda Başkomiser Mehmet Yılmaz’ın odası idi.

12-nisan-datca-3

Daha sonra üst katlara çıkılarak tüm odalar ziyaret edildi,  polis arkadaşlar çocukları kapılarda karşılayarak onlara odalarını gezdirdiler.

12-nisan-datca-4

Maşallah hepsi birbirinden tatlı, hemen masalar tutuldu. Odalardaki bilgisayarlar en ilgi duydukları eşyalardı.

12-nisan-datca-26

Çocuklar Polislerimize hoş dakikalar yaşattılar, polis haftası birden çocuk haftası oluverdi. Erkek çocuklarının ilgi odağı telsizlerdi.

12-nisan-datca-1

 

12-nisan-datca-6

En son olarak Datça Emniyet Müdürü Özgür Sefa Sezer ziyaret edildi.

12-nisan-datca-7

Datça Emniyet Müdürü Özgür Sefa Sezer Çocukları ve Öğretmenlerini kapıda karşılayarak onlara ikramda bulundu.

Sayfalar: 1 2 3 4

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir