apart evler

Parla Apart Evleri

parla apart evleriApart Evler

Mesudiye’nin sakin bir yerinde yer alan Parla Apart Evleri 2017 turizm sezonunda işletmeye açılan konaklama tesislerimizden., Ovabükü – Hayıtbükü yolu üzerinde yer alıyor, Hayıtbükü Koyu’na oldukça yakın. Parla Apart Evleri geniş bir arazi içersinde birbirinden bağımsız sade görünüşlü 4 apart evden oluşuyor. Huzurlu, konforlu bir tatil arayanlar için ideal bir yer.

 

Evlerin verandası yeşil bir bahçeye bakıyor, burada her evin barbüküsü bulunmakta. Apart evler evinizdeymiş gibi rahat edebileceğiniz şekilde konumlandırılmış.

parla evleri

 

Yazımın başında dediğim gibi evlerin için konforlu ve o kadar da sade bir şekilde dekore edilmiş. Evler açık mutfaklı 2+1 şeklinde, iki oda bir salondan oluşuyor. Ana yatak odasında iki kişilik bir yatak, diğer odada tek kişilik iki yatak bulunmakta. Salondaki koltuk açılarak yatak haline geliyor, böylece evlerde gerektiğinde rahat bir şekilde 5 kişi kalabiliyor. Banyo oldukça kullanışlı, rahat.

parla evleri mutfak

Parla Apart Evlerinde klima, led televizyon, uydu, çamaşır makinası, bulaşık makinası, büyük boy buzdolabı, çay-kahve makinası, güneş enerjisi ile devamlı sıcak su var. Mutfakta mutfak malzemeleri eksiksiz olarak bulunuyor.

apart evler

 

 

Sakin, sessiz  bir konumda yer alan Parla Evleri’nde araba park yeri bulunmakta.

 

İletişim: 0 538 645 8090 – 0 505 796 3378 Veb: www.datcaparla.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir