datça havuzlu oteller

Ovabükü Savana Butik Otel

Mesudiye Ovabükü Datçamızın doğası ve denizi ile ünlü turistik yerlerimizden. Sakin, huzurlu, gürültüsüz bir tatil arzulayanlar için ideal bir tatil beldesi. İşte 2017 turizm sezonunda hizmete giren Savana Butik Otel Ovabükü’nün güzelliklerine, yeni güzellikler katan turistik tesislerimizden. Bir aile işletmesi olan tesiste her şey müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş.

savana butik otel

Otelden içeriye adımınızı attığınızda muhteşem bir bahçe manzarası ile karşılaşıyorsunuz. Pırıl pırıl bir havuz çevresinde dinlenme ve oturma yerleri, yeşillikler içinde bir vaha gibi. 2 dönümlük arazi müşterinin rahatı düşünülerek çok güzel değerlendirilmiş.

savana otel çatı oda

Otelin diğer kısımlarında olduğu gibi odalarda da sade, huzur verici bir dekor var. 20 odalı Savana Butik  Otel’de Çatı Oda ve Standart olmak üzere iki çeşit oda bulunuyor. Çatı odalarda geniş çift kişilik bir yatak, oturma grupları bulunuyor. Ek yatak ilavesi ile bu odalarda dört kişi kalabiliyor. Balkon manzaraları da çok güzel.

savana otel standart oda

Standart odalarda çift kişilik bir yatak bulunuyor, koltuk açıldığında tek kişilik yatak olabilmekte. Bu odalarda 3 kişi kalabiliyor.

Odalarda İnternet, televizyon, mini bar, fon makinası, çelik kasa bulunuyor. Banyolar rahat, kullanışlı, temizlik otelin her köşesinde dikkati çekiyor.

savana otel datça

Otel ücretlerine kahvaltı dahil. Restoranda Alakart menü ile öğlen ve akşam yemeklerini havuzun muhteşem manzara ve serinliğinde yiyebilirsiniz.

savana otel lokanta

Günümüzde otel seçerken arabası olanlar için park yeri konusu önem kazanıyor, web sayfamda tanıttığım pek çok konaklama tesisinde olduğu gibi Savana Otel de otopark sorunu olmayan tesislerimizden.

Savana Butik Otel fotoğrafta da görüldüğü gibi bahçesi ve otel binası ile güzel bir uyum yakalamış, huzurlu bir tatil vadeden konaklama tesislerimizden.

datça havuzlu oteller

İletişim: 0 546 546 4800 – 0 252 728 0048  Web: www.savanaotel.com

Savana Butik Otel Ovabükü sahiline 60 – 70 m uzaklıkta yer alıyor.  Yeşilliklerle çevrili Ovabükü sahili Datçamızın en güzel sahillerinden.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir