datça sörf tatil köyü

Datça Surf Tatil Köyü

datça surf tatil köyü girişi

Datça Surf Tatil Köyü Datça merkeze 10 km mesafede, Kızlan Gebekum mevkiinde, denize sıfır konumda yeşil ve mavinin iç içe geçtiği güzel bir konaklama tesisi. Sakin, huzurlu, şehrin gürültüsünden uzak bir tatil arzulayanlar, rüzgar ve deniz sporlarını sevenler için ideal bir konaklama tesisi. Bu yıl yenilenen yüzüyle sadece otel müşterileri değil, herkesin tesisin imkanlarından yararlanması amaçlanıyor. Ailenizle, arkadaşlarınızla tesisin ince kumlu plajından, şezlong ve  şemşiyelerinden, bar ve lokantasından, sportif imkanlarından yararlanabilirsiniz. Sakin, huzurlu bir gün geçirirken içeceklerinizi içip, yemeğinizi yiyebilirsiniz. Surf tatil köyü denize sıfır bir konumda olduğu gibi Marmaris yolu üzerinde yer almakta ve  her yarım saatte bir bu hattan geçen  minübüslerle gelmek mümkün. Vasıtası olanlar için tesisin otoparkı bulunmakta.

datça sörf tatil köyü

 

Datça’nın bu kıyıları surf, kiteboard ve yelken  sporları için güvenli denizlerdir. Öğleden sonraları esen kuzey rüzgarları Datçamıza bir serinlik getirirken rüzgarla yapılan sporlar için de ideal bir ortam oluştururlar. Surf Tatil Köyü uzun yıllar Türkiye Surf Şampinası’na ev sahipliği yapmış, donanımlı,tecrübeli bir tesis. Datçamızı gezerken bu gibi tesislerin çoğalmasını hep arzu etmişimdir. Datça’nın sahip olduğu çok çeşitli arternatif turizm imkanlarını bu tesislerle çoğaltabiliriz.

sörf tatil köyü datça

 

Datça Surf Tatil Köyü Gebekum’un ince kumlarından oluşan  plajında şemşiye, şezlong ve oturma yerlerine sahip. Tesiste güzel müzikler eşliğinde oturup, dinlenebileceğiniz, serin mekanlar çokça. Denize, kahvaltıya, akşam müzik dinlemeye gelebilirsiniz. Cuma günleri canlı müzik etkinliği var.

 

Tesiste konaklamasanız bile plajından, bar ve kokantasından yararlanabilirsiniz. Tesis  herkese açık.

 

Otelde konaklayanlar oda-kahvaltı, yarım veya tam pansiyon seçeneklerinden birini seçebilecekleri gibi  öğlen veya akşam yemeklerini ekstra olarak ta alabilmekteler. Alakart Restaurant’ta çok çeşitli lezzetleri tadabilirsiniz. Snack barda tost gibi yiyecekler, içecek çeşitleri bulunmakta.

 

Datça Surf Tatil Köyü’nde 11 adet iki kişilik bungalow ve 12 adet 3 kişilik otel odası bulunmaktadır. Evler yeşilliklerin arasında yer almakta, sakin, huzurlu, ve aktivitelerle renklenmiş bir tatil istiyorsanız Datça Surf Tatil Köyü çok hoş bir yer. Bungalowlarda gerektiğinde çocuk için ek yatak konulabiliniyor.

surf tatil köyü odaları

 

Sade ve kullanışlı bir şekilde dekore edilen odalarda klima, uydu televizyon, 24 saat sıcak su, banyo ve duş bulunmakta.

datça surf tatil köyü aktiviteler

 

Surf Tatil Köyü’nde yelken ve surf kursları verilmekte. Yeterli katılımcının oluşması durumunda, rehberler eşliğinde  bisiklet ve kano turları, plaj veleybolu da düzenleniyor. Tesiste deniz sporlarının dışında sportif aktiviteler için alanlar mevcut, futbol, voleybol, basketbol sahaları bunlardan. Geceleri sinema gösterileri, eğlenceler sizleri bekliyor.

İletişim: 0 252 722 0170 – 74  Web: datcasurf.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir