Ovabükü Pansiyon

 

ovabükü pansiyon

Ovabükü Pansiyon Mesudiye Ovabükü’nde 2,5 dönümlük bir arazi içinde çam ve zeytin ağaçları içinde yer alan bir aile tesisi. Denize 6-7 dakikalık bir yürüme mesafesinde. Şehrin gürültüsünden kurtulup doğa ile içiçe, sessiz, huzurlu bir tatil arıyorsanız burası aradığınız yer. Çocuklu aileler için de çok uygun, çocuklar için oynayabilecekleri oyun parkı ve tehlikesiz geniş bir arazi bulunmakta.

Ovabükü Pansiyon’da 8 oda bulunmakta, 4 kişilik 2 odada, bir çift kişilik yatak, iki tek kişilik yatak,  3 kişilik 4 odada bir çift kişilik, bir tek kişilik yatak bulunuyor. Diğer iki odada çift kişilik bir yatak var. Odalarda klima, banyo- tuvalet, 24 saat sıcak su, kablosuz telefon, üst kattaki odalarda balkon bulunmakta. Pansiyonu işleten arkadaşlar temizliğe, müşterilerini memnun etneye önem veren kişiler, tanıttığım tesislerde bunlar benim için önemli özellikler, bu tanıtımlardan herhangi bir maddi çıkarım bulunmamakta.

 

Tesisin dinlenmek, oturmak, yemek yemek için birçok mekanı bulunuyor, havuza bakan geniş bir restoranı da var. Zeytinyağlı yemekler, mezeler, ızgara, balık çeşitleri müşterilere sunuluyor. Tesiste konaklama oda-kahvaltı, yarım pansiyon şeklinde olabiliyor.

 

Ovabükü yürüyüş parkurları olarak sabah yürüyüşlerinizi doğal güzellikler içinde yapabileceğiniz bir yer, tesisteki biskletlerle de bu güzel parkurlarda gezebilirsiniz.

ovabükü pansiyon bahçesi

 

Tesiste 10 gün kalacak olanlar için  ücretsiz havaalanı transferi yapılıyor ( Dalaman Havaalanı ), 5 gün kalacak olanlar da Datça’dan ücretsiz getirilip, götürülüyor.

İletişim: 0 537 415 7501 Web: www.ovabukupansiyon.com

Bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir