Otel Mare

Otel Mare

Otel Mare Sevgi Yolu üzerinde denize sıfır otellerimizden. Diğer yüzü 87.sokağa bakıyor, resepsiyon kısmına buradan giriliyor. Otelin araba park yeri de var.

otel-mare-3

3 Yıldızlı otelde 150 kişi kapasiteli 50 oda bulunuyor. Standart odalarda 2 adet tek kişilik yatak var. Gerekirse tek kişilik bir ilave yatak daha konabiliyor. Balkondan deniz manzarasını görüyorsunuz.

otel-mare-1

Yarım suit odalarda çift kişilik yatak, mobilya ve oturma grubu bulunuyor. Suit odalar çocuklu aileler için ideal. Çift kişilik yatağın bulunduğu oda tek kişilik yatak, mobilya, oturma grubunun bulunduğu odaya bağlanıyor.

otel-mare-2

Diğer otellerimiz gibi Mare otel de temiz ve bakımlı.

otel-mare-4

Çocuklar ve büyükler için havuzları bulunmakta, restoranında kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği veriliyor. Akdeniz mutfağının lezzetlerinin sunulduğu restaurantta sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık mutfak olarak sunuluyor. Gerekirse restaurantın havuza bakan kısmında açık havada yemeğinizi yiyebilirsiniz.

otel-mare-6

Otel Mare de diğer Sevgi Yolu otelleri gibi sakin, huzurlu bir tatil için ideal konaklama tesislerinden. Tel: 0 252 712 3211 – 3396 – 0 506 417 1516 www.hotelmare.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir