Flow Datça Surf Clup

Flow Datça Surf Clup

flow datça surf clup

Kızlan Köyü Gebekum sahillerinde yer alan Flow Datça Surf Clup Datça’ya 10 km uzaklıkta. Yarımadanın binlerce yılda oluşan çok özel kumları, el değmemiş bir doğa , surf yapmaya çok uygun imkanlar burada bulunuyor. 22 dönüm bir arazi üzerine kurulu tesisin yukarıdan görünüşü görülüyor. Flow Datça’nın havuzu  bir başka güzel, çocuklar için bölümünde bulunduğu havuz pırıl pırıl suları ile çok estetik görünüyor. Flow Datça Surf Clup’ta görsel öğelere çok dikkat edilmiş.

flow datça bahçesi

 

 

Otelin her tarafında sadelik ve huzur hakim, şehir gürültüsünden uzakta kendinizi fantastik bir dünyada buluyorsunuz.

Bir vahayı andıran bahçede oturup dinlenebileceğiniz birçok yer var. Yaz, kış özenle bakılan bir bahçe. Çocuklu ailelerin de çok rahat edeceği bir mekan. Flow Datça mutfağında yöresel ve akdeniz lezzetlerini en kaliteli şaraplarla tatmanız mümkün.

Flow Datça’nın odaları da çok zarif ve dinlendirici bir dekorla döşenmiş. Günlük yaşamda gerekecek her türlü imkan, teknoloji bu odalarda bulunuyor, rahat, havadar odalar.

Ana binada yer alan Konak Odalarda 3 yetişkin kalabiliyor. İki odalı Bahçe Suitlerinde 3 kişi kalabiliyor. İki odalı Peninsula Suitlerinde 3 yetişkin ve 1 çocuk kalabiliyor. İki odalı Aile Suitlerinde 4 kişi kalabiliyor.

flow datça taş yapılar

Otel binasının yanında yer alan taş binalar ve sokaklar doğayla uyumlu bir mimari sunuyor. Ayrıntılar sade mekanları renklendiriyor. Clup Oda denilen taş evlerde 2 yetişkin 1 çocuk (0-6 yaş) kalabiliyor. Sol alt fotoğrafta ana binanaki Konak Odalarda 3 kişi kalabiliyor.

flow datça sahili

Otelden sahile kadar özel yapılmış yolda gidebiliyorsunuz, yazımın başında sözünü ettiğim gibi Yarımada’nın en özel sahilleri burada. Bu sahilleri eylül ve ağustos aylarında kum zambakları kaplar. Sahilde otelin şemşiye ve şezlongları bulunuyor, sakin ortamda kendinizi ıssız bir adada gibi hissediyorsunuz.

Tesiste windsurf kursları, etkinlikleri, malzemeleri yer alıyor. Datçamızda yer alan iki sörf tesisinden biri. Bu sahillerde rüzgardan rahatsız olmazsınız ama biraz açılınca sörf için bulunması zor bir yerde olduğunuzu anlarsınız.

 

İletişim: Tel: 0 252 722 05 12 – 0351 Web: www.flowdatca.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir