Karaincir Kalina Otel

 

Kalina Otel Emecik Karaincir mevkiinde bu sezon açılışı yapılan konaklama tesislerimizden. Karaincir plajına 150 m mesafede yer alan  tesis, sessiz, huzurlu bir ortam arayanlar için ideal bir yer, Kalina Otel’i sizler için gezdim, herşey çok ince düşünülmüş.

fs005

Otelin güzel bir bahçe düzenlemesi var, ortasında havuz bulunmakta, otelin restoranı havuzun hemen yanında yer alıyor. Restoranda alakart ( Ala carte ) menü, snack menü bulunuyor, otel kahvaltı dahil çalışıyor.

kalina-otel-plani

Otel odalarına Datça koylarının isimleri verilmiş, panoda tesisin yerleşim planı görülüyor. Alt solda girişte Recepsiyon yer alıyor, sağda, Eksera ve Barkas isimlerinde Standart odalar görülüyor. Hemen üstünde Knidos ismi verilen mutfak ve restaurant, onun solunda Sarıliman, Armonika, Gerence ve Lindos isimlerinde Garden Suit ve Superior Suit odalar yer alıyor, ortada havuz var.

Standart odalar tek katlı, taş bir yapıda iki grup olarak sıralanıyor. Üç tanesi Barkas, üç tanesi Eksera olmak üzere otelde 6 standart oda var, bu odalarda çift kişilik tek yatak bulunuyor. Odaların balkonları yok, binada ortak bir salon ve iki adet veranda bulunuyor. Odalarda Saç kurutma makinası, duşa kabin, klima, telefon, minibar, led TV, makyaj masası, plaj havlusu, internet Wifi, kettle, kasa bulunuyor.

kalina otel

Garden suit odalar  7 tane, bir yatak odası, bir salon ve iki balkonu var. Her iki odada da klima bulunuyor, salonda kolayca açılan bir çekyat bulunuyor, bu odalarda dört kişi kalabiliyor.

Superior Suit odalar 6 tane, Garden Suit odalarla özellikleri aynı, tek farkları balkonlarından deniz manzarasının görünmesi. Bu odalarda da 4 kişi kalabilir.

karaincir-kalina-otel-6

Garden Suit ve Superior Suit odalarda, saç kurutma makinası, duşa kabin, plaj havlusu, klima ( 2 ), internet wifi, yemek masası, sofa, balkon ( 2 ), telefon, mini bar, led tv, makyaj masası, kettle, kasa bulunuyor.

havuzlu otel

İletişim: Tel: 0 252 723 3030 info@datcakalina.com www.datcakalina.com

emecik karaincir plajı

Karaincir plajı ince kum, çocuklu ailelerin de tercih ettiği plajlarımızdan.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir