Otel Villa Aşina

Butik Otel VİLLA AŞİNA

butik otel villa aşina

Kargı yolu üzerinde Saklıkoy mevkiinde yer alan Villa Aşina Türkiye çapında 10 butik otelin içine girmeyi başardı. Trafik derdinin olmadığı huzurlu, sakin bir yerde yer alanVilla Aşina işletmecisi Bülent Sancaktar ile sık sık televizyonlarda, basında sözü edilmektedir. Ege mutfağının değişik lezzetlerinin sunulduğu mutfağı ile müşterilerini memnun ediyor.

villa aşina odaları

Villa Aşina’da, Melek, Gün Batımı, Gelincik, Ebru, Zümrüt ü Anka, Mevlana, Lale, Badem, Harem Datça, Knidos, Turkuaz, Akvaryum, Nasreddin Hoca, Ayçiçeği, Su, Sultan gibi adlar alan 17 oda,  deniz manzaralı olup televizyon, telefon, klima, banyolarda saç kurutma makinesi ve 24 saat sıcak su olanağıyla, her biri ayrı isim ve dekorda tanzim edildi.

küçük otel villa aşina mutfak

Villa Aşina’da Deniz ürünlerinden, Datça’nın yöresel tatlarına kadar kendine özgü zengin bir mönü müşterilere sunuluyor. Özel ikram Villa Aşina şerbeti ve fırından yeni çıkmış çöreklerle sunulan beş çayı müşterilerini memnun ediyor.

villa aşina'dan manzaralar

Karşısında Simi adasının bulunduğu manzarasını ve güneşin doğuşunu izleyebilirsiniz. Her karesi titiz bir işçilik ve işletmecilik anlayışıyla döşenen Villa Aşina’da kendinizi evinizde hissetmeniz için herşey düşünülmüş.

butik otel villa aşina

İletişim: Tel: 0 252 712 0443 – 2444 www.villaasina.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir