Hayıtbükü Gül Pansiyon

Mesudiye Hayıtbükü Gül Pansiyon

hayıtbükü gül pansiyon

Mesudiye Hayıtbükü koyunda yer alan Gül Pansiyon, yeşillikler içinde bir aile işletmesi.

Fotoğraf çekmek için gittiğimde odalarda müşteri olduğu için iki tek yatak bulunan odanın fotoğraflarını çekebildim. Bu gibi yataklar gerektiğinde yanyana getirilebiliniyor. Pansiyondaki odalar, İki kişilik tek yataklı, iki kişilik yatağın yanında tek kişilik yatak, iki tek yataklı olmak üzere 13 odadan oluşmakta. Odalarda klima, banyo, tuvalet bulunmaktadır.

hayıtbükü sahili

Pansiyon denize sıfır konumunda, balkonlarından bu dinlendirici manzarayı izleyebilirsiniz. Pansiyonun restaurantında yöreden toplanmış taze ürünlerle yapılmış Akdeniz mutfağı lezzetlerini tadıp, et ve balık ürünlerini sipariş edebilirsiniz.

gül pansiyon lokantası

Hayıtbükü Gül Pansiyonun sahildeki şemşiye ve şezlong ve masalarından faydalanıp, yemeğinizi sahildeki bu masalarda yiyebilirsiniz. İletişim: Tel: 0 252 728 00 27 – 0 538 570 04 84

2 thoughts on “Hayıtbükü Gül Pansiyon

 • 6 Haziran 2015 tarihinde, saat 21:47
  Permalink

  Sayin Hayitbükü sahibleri,
  18 temuzda tatil yapmak istiyorum.oda fiyatlarinizi ve bos odanizin olup olmadigini ögrenmek istiyorum.cift kisilik oda.
  saygilarimla
  Songül

  Yanıtla
 • 20 Ağustos 2015 tarihinde, saat 12:23
  Permalink

  sayin hayitbükü sahibleri 20 – 24 temmuz arasi tatil yapmak isziyorum oda fiyatlarinizi ve bos odadinizin olup olmadigini ögrenmek istiyorum. tek kisilik oda. saygikarimla

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir