Hayıtbükü Veziroğlu Pansiyon

Mesudiye Hayıtbükü Veziroğlu Pansiyon

veziroğlu pansiyon

Veziroğlu Pansiyon denizin 40-50 m uzaklıkta Ovabükü sahiline giden yol üzerinde, Ovabükü sahili de beş dakikalık bir yürüyüş mesafesinde.

Veziroğlu Pansiyon Mesudiye Hayıtbükü’nde şirin bir aile işletmesi, Anadolu evinin sıcaklığını hissederek sakin bir ortamda tatil yapmak isteyenler için ideal bir yer.

Datça’nın Cennet Koylarından Hayıtbükü, her mevsim ayrı bir güzelliği var.

veziroğlu pansiyon pide

Veziroğlu Pansiyon’un mutfağında kullanılan bütün ürünler kendi ürünleri, sebzeler, zeytinyağı, hayvansal ürünler bunlara dahil. Ev yemeklerini, Akdeniz mutfağının lezzetlerini özleyenler için güzel bir yer. Özgen ustanın odun fırınında yaptığı pidelerden ve  yemeklerden  tatmanızı tavsiye ederim.

veziroğlu pansiyon

Veziroğlu Pansiyon kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz turistik işletme, burada aileden gibisiniz. Yemeklerde, kahvaltıda kullanılan bütün malzemeler hemen hemen ailenin kendi bahçelerinden, besledikleri çiftlik hayvanlarından elde edilme. Besinler organik olarak, ilaç kullanılmadan üretiliyor.

Çağımızın günlük yaşamının gerektirdiği imkanların olduğu sıcak bir köy evi gibi.

 

1997 yılından bu yana birçok misafiri ağırlayan Veziroğlu pansiyon yaz sıcaklarında her zaman serin bir ortam sunmaktadır. İletişim: Tel: 0252 728 01 74 – 0537 293 12 59
Web:Hayıtbükü Veziroğlu Pansiyon

HAYITBÜKÜ TANITIM SAYFASI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir