Hayıtbükü Ahşap Evleri

 

Hayıtbükü Ahşap Evleri koya inen yolun üzerinde denize 50 m uzaklıkta, geniş bir yeşilliğin içersinde ahşap yapılardan oluşuyor.

hayıtbükü ahşap evleri

12 Ahşap evden oluşan Hayıtbükü Ahşap Evlerinde 8 Suit, 4 Adet apart oda bulunmakta. Suit odalarda mutfak bulunmuyor, kahvaltı fiata dahil. Apart odalar 1+1 oda ve mutfaktan oluşuyor, kahvaltı ekstra olarak veriliyor.

hayıtbükü ahşap evler bahçesi

Hayıtbükü Ahşap Evleri bahçesinden fotoğraflar görülüyor. Yeşillikler, çiçekler içinde bir alan. Sağ üstte kahvaltınız yapacağınız, yemeğinizi yiyeceğiniz mandalin ağaçları arasındaki lokanta kısmı görülüyor. Sağ altta fotoğrafı çektiğimde domatesler çiçekteydi şimdi meyvaları kızarmıştır, kendi elinizle toplayabilirsiniz.

sayfamın başında demiştim; Hayıtbükü Ahşap Evlerinde kullanılan ürünler organik olarak kendi bahçelerinde yetiştirilen ürünler. Kahvaltıda köy ürünü olarak aklınıza ne gelirse var, buralara gelirseniz yörenin tarçınlı furun ekmeğini mutlaka tadın. İşletmenin mağazasında yöresel bal, badem ve zeytinyağı da satılmakta.

Artık Datçamızda turistik tesislerde her türlü teknolojik ve günlük ihtiyaç bulunuyor. Bunların dışında insanımız huzur içinde, sıcak bir ortamda tail yapmak istiyor. Tüm odalarda klima, LCD Ekran televizyon, sıcak su, internet, bulunuyor.

 

Hayıtbükü Ahşap Evlerinin sahildeki şezlong ve şemşiyelerinden müşterileri faydalanıyor. İşletmeyle çalışan Ege Cafe’de içecekler ve tost, gözleme, hamburger gibi yiyecekleri temin edebilirsiniz.

İletişim: 0 252 728 02 92 – 0 533 765 04 02

HAYITBÜKÜ TANITIM SAYFASI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir