Butik Otel Konak Tuncel Efe

Konak Tuncel Efe Butik Otel

 

Otel Konak Tuncel Efe  Datça Butik Otellerine bir zenginlik katan  konaklama tesislerinden.  Estetik ile işletmeciliğin birbirini tamamladığı tesislerden. Konak Tuncel Efe’nin Kumluk plajı ve Atatürk caddesin tarafında cephesi var. Fotoğraflarda Kumluk Plajı tarafındaki cephe görülüyor. Hemen bitişiğinde Cumhuriyet Meydanı bulunmakta, Datça limanı 150 m uzaklıkta. Sağ alttaki fotoğrafı otelin denize bakan odasından çektim.

konak tuncel efe butik otel

Konak Tuncel Efe Otel’in Kumluk plajı tarafından görüntüler. Kumluk plajı otelin 20 m ilerisinde yer alan mavi bayraklı plajlarımızdan, kum olması, merkeze, lokantalara, cafelere yakın olması nedeniyle çokça ilgi gören plajlarımızdan.

Konak Tuncel Efe Otelde her odanın dekoru, mobilyası, banyosu farklı. 16 Standart, 4 Özel Tasarımlı odası olan otelde eski ile yeninin hoş bir şekilde kaynaştırıldığı odalarda huzur veren dinlendirici bir ortam yaratılmış. Otelin dekorasyonu yapılırken, ( lobby ve genel oda tasarımlarında ) Aile Müzesi konsepti üzerinden değerlendirilmiş. Şengül Hanım, Tuncel Efe, Hasan Efendi, Nergiz Hanım gibi özel tasarımlı odalarda işletmeci arkadaşlarımız Selma ve Serkan Ünal’ın bugün hayatta olmayan aile fertlerinin isimleri verilmiş.

Diğer katlardaki odalardan görüntüler, Selçuklu ve Osmanlı Motifleriyle dekore edilmiş, çini süslemeler ile tatlandırılmış bu odalarda da estetik ve müşterinin rahatı birlikte düşünülmüş. Her Odada Sizlere Özel Organik, Aromalı Vücut temizlik ürünleri ile beraber Tam Dolu Minibar, Hoşgeldiniz Tepsisi, Klima, Yerli ve Yabancı Uydu-TV, Asansör, Güvenlik Kasası, Wi-fi hizmetleri bulunuyor.

Odalardaki yatak, mobilya, banyo gibi kısımlar birbirine uyumlu desen ve renklerde düşünülmüş. Mobilyalar sade ve rahat bir ortam sunuyor.

Konak Tuncel Efe’de müşteri güvenliği, rahatlığı hep ön planda. yangın tertibatları, güvenlik kameraları, özel eşyalarınızı koyacağınız kasalar, asansör gibi bir çok husus ayrıntılı bir şekilde ele alınmış. İstediğiniz anda odalardaki örtü ve çarşaflar değiştiriliyor. Bu ayrıntıları görmemde oteli bizzat gezdiren işletmeci arkadaşımız Selma Ünal’ın rolü oldu.

İznik çinileri, Selçuklu ve Osmanlı desenleri, aileye ait eski eşyalar, tarihi kilim ve halılar vs. bir çok eşya ve süsleme yanyana gelerek hatıraların, yaşananların önemini bizlere vurguluyor.

Yaşamımızda büyük bir yeri olan banyo, lavabo, tuvalet gibi öğelerin bulunduğu mekanlar Konak Tuncel Efe Otelde özenle dekora edilmiş, estetik görünüme özen gösterilirken rahatlık, kullanışlılık, temizlik ön planda tutulmuş.

En alt kata inince ( bu arada asansörle inilip çıkılıyor ) eski ile yeninin kaynaşımının zarif güzelliğini görüyoruz. Eski eşyalar, dekorlar kullanılırken sadelik kaybolmamış, farklı bir mekanda, huzuru hissediyorsunuz. Bu kısımlarda hem otel misafirleri hem de diğer misafirler için 70 kişinin faydalanabileceği Restaurant , Bar, Alakart, Mini bahçe ve Fast Food çeşitleriyle hizmet veriyorlar.

Kahvaltılar açık büfe,  çokça çeşit ve seçenek. Yöremize has özel yiyecekler.
Öğlenler snack menüsü, Pizzalar, makarnalar, hamburger ve köfte çeşitleri,
Akşamları Ala Carte Menü.

Otel odaları, kapalı Restaurant ve Lobby kısmımızda sigara içilmiyor.
24 Saat Açık resepsiyon, hızlı Check-in / Check-out, Toplantı ve Ziyafet imkanları, Havaalanı Servisi (Ücretli), Çamaşırhane, VIP Oda özellikleri (Balayı Çiftleri, Devlet Adamları), Ütü Hizmetleri, Döviz Alım Satım, Araba Kiralama, Tur Danışma, Fax/Fotokopi gibi hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz.
İletişim: Tel: 0 252 712 4488 – 3154 Email: konak@konaktuncelefe.com
Web: www.konaktuncelefe.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir