Eski Datça Yağhane Butik Otel

eski datça yağhane butik otel

Eski Datça Yağhane Butik Otel, geçmişte zeytinyağı üretim yeri olarak çalışan eski taş yapının restore edilmesi ile oluşmuş güzel bir mekan. Geçmiş yıllarda pansiyon olarak hizmet veren Yağhane 2017 turizm sezonuna yenilenmiş olarak  butik otel konseptiyle girdi.

eski datça elia cafe

Bahçesinde hizmet veren Elia Cafe -Bar da bu yılın yeniliklerinden biri. Tesisin kendine ait otoparkında otel müşterilerine ve cafe – restaurant hizmeti alanlara  yer veriliyor..

yağhane butik otel

Yağhane Butik Otel’de 8 oda var, 4 tanesi iki kişilik, 2 tanesi üç kişilik, 1 tanesi dört kişilik ve 1 tanesi tek kişilik olmak üzere.  Odalar junior suit ( 3 kişilik aile odası ), balayı odası, standart oda,  butik otel konseptinde tek ve iki kişilik odalar, çatı katı odası şeklinde. Hepsinde sade, huzur verici bir dekor kullanılmış. Eski yapının pencerelerinden giren güneş ışığı bu sade dekorla insanı dinlendiriyor. Banyolar geniş ve kullanışlı. Taş yapı odalara doğal bir serinlik sağlıyor.

otel yağhane kütüphanesi

Oteldeki kitaplıklar dikkati çekiyor. Eski Datça’nın kendine özgü ışığını odalarda ve otelin diğer kısımlarında görmek mümkün. İşletmeci arkadaşlar müşteri memnuniyetini ön planda tutan kişiler, evinizde gibi sakin, huzurlu bir tatil sizi bekliyor.

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir