Eski Datça Koop’ Suites

NOT: Eski Datça Koop’s Suit Yaşanılan Yangın Nedeniyle Bir Süre Hizmete Ara Verdi, geçmiş olsun diyorum.

Eski Datça, Datça’ya gelenlerin bir zamanını ayırıp gezdiği, eski dokusu korunmuş sokaklarıyla, evleriyle tanınan  turistik bir yer. Diğer tarafta bir Eski Datça daha var, badem ve zeytin ağaçlarıyla kaplı arazilerin uzandığı,  bozulmamış doğasıyla dikkati çeken. Son yıllardaki yapılaşmalar Eski Datça arazilerine kadar uzanırken bu bölge doğallığını şimdilik koruyor. İşte Eski Datça Koop’ Suites tam da bu kısımda 5 dönüm yemyeşil bir arazinin içinde yer alıyor, doğa ile baş başa tatil yapmak isteyenler için ideal bir yer. Hemen önünden Hızırşah yönüne giden Karia Yolu geçmekte.

eski datça koop suit

Geçen Yıl Koop’ Suites ismiyle hizmet vermeye başlayan tesise son değişiklikleri görmek üzere  gittim. Koop’ Suites Butik Otel baştan aşağı yenilendi, ahşap ve doğal malzemelerin kullanımına önem verildi, sadelik ön planda tutuldu. 5 Dönümlük bahçede huzur içinde oturabileceğiniz, vakit geçirebileceğiniz düzenlemeler yapıldı. İşletmeci arkadaşların hayalleri, duyguları, zevkleri tesisin her yerinde karşımıza çıkıyor. Sade, zarif, şiirsel bir mekan oluşturmuşlar. Eski Datça’da sorun olan araba park yeri sorunu burada yok, kendi park yeri bulunuyor.

koop' suites bahçesi

Kapıdan girer girmez, ahşap çitlere dayalı bisikletlerle karşılaştım, tesis doğa yürüyüşleri ve bisiklet gezileri için çok güzel parkurların yakınında. Bahçede bolca dinlenecek, oturulacak alanlar yaratılmış.

rski datça koop suits odalar

Kendine özgü dekor ve renkler odaların bulunduğu kısımda da devam ediyor.

huzurlu tatil

Tesiste her biri ayrı bir dekor ve özellikte düzenlenmiş 14 oda bulunuyor.

ÇİFT KİŞİLİK ODA : Çift kişilik odada bir adet çift kişilik yatak bulunuyor.

koop suits butik otel

SUİT ODA : İki ayrı yatak odasından oluşmakta. Bu odalarda 1 adet çift kişilik, 2 adet tek kişilik, veya odaların ikisinde de 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır.

AİLE ODASI : 1 adet çift ve 1 adet tek kişilik yatak bulunuyor.
İKİ ve ÜÇ TEK YATAKLI ODALAR:   Bu odalarda iki veya üç adet tek kişilik yatak bulunuyor.

lüks suit oda

LÜKS SUİT ODA
38 m² olan bu oda salon ve bir adet yatak odasından oluşmakta. Yatak odasında 1 adet çift kişilik yatak, salon kısmında yatak olarak da kullanılabilen bir divan, oturma grubu ve çalışma masası bulunmaktadır.

Sayfalar: 1 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir