Derin Bahçe Bungalow & Restaurant

 

 

datça derin bahçe bungalow restaurant

Derin Bahçe Bungalow & Restaurant, Datça’ya 10 km mesafede, gelirken yolun sağ tarafında, Kızlan Gebekum mevkiinde yer alıyor. Shell benzin istasyonuna 100 m mesafede. Köy havasında sakin, huzurlu, doğal bir ortam arayanlar için ideal bir yer. Derin Bahçe’de yeşilliklerin içinde  6 adet bungalow bulunmaktadır.

derin-bahce-2

Bungalowların üçünde tek kişilik iki yatak, bir çek yat var, üç kişi kalabiliyor. Diğer üç bungalow daha geniş, bir çift kişilik, iki tek kişilik yatak bulunuyor. Banyo, tuvalet, klima, mini buzdolabı, elbise dolabı, internet ve gün boyu sıcak su bulunuyor.

derin bahçe bungalow

Banyo, tuvalet, klima, elbise dolabı, mini buzdolabı, internet var. Fiyatlara köy kahvaltısı dahil, diğer zamanlarda yemek yemek isterseniz restorandan faydalanabilirsiniz.

derin-bahce-3

Sunduğu köy kahvaltısı ile Datça’da ve Datça dışında iyi tanınan Derin Bahçe,  en sıcak havada bile kendine özgü serin bir ortama sahip, Ege denizinden kopup gelen esintinin, okaliptus ağaçlarının serinliği ile birleştiği bir konumda yer alıyor. Kendinizi bir yaylada gibi hissediyorsunuz.

derin bahçe restaurant

 

Yeşilliklerin içinde sakin bir ortamda masa ve çardaklarda, yemeğinizi yiyebilirsiniz. Çocuklar için de güvenli, rahat bir ortam. Derin Bahçe’deki ürünlerin birçoğu kendi ürünü, sebzeler, reçel, zeytin, yumurta, bal vs, çoğaltmak mümkün.

derinbahçe bungalow

Yeşilin her tonu var, bu güzellikler serin havayla birleşince unutamayacağınız güzel bir zaman yaşanıyor.

derin bahçe gözleme

Menü oldukça sade, köy ürünlerinden ve Derin Bahçe’nin kendi ürünlerinden oluşan köy kahvaltısı gün boyu var. Gözlemesi meşhur, 10 çeşit gözleme, odun ateşinde yapılıyor. Tavuk şiş, köfte ve balık diğer sunduğu ürünler. Bungalowların önünde de kendi sebze bahçesi var. İletişim: Mustafa Dede 0 542 515 7150

datça kızlan gebekum sahili

Kum sahilleri ile tanınan Gebekum denizi tesise 200 m mesafede.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.