otel borada

Otel Borada – Bungalow – Apart

Palamutbükü Borada Otel 

palamutbükü limanı

Otel Borada Palamutbükü Limanının hemen karşısında, denize sıfır konumunda,  5 dönüm yeşillikler içindeki bir arazide yer alan bir aile işletmesi. Borada Otel, 4 adet bungalow , 6 adet apart odadan oluşuyor. Otelin biraz ilerisindeki plajda Borada Otel’in şemşiyeleri bulunuyor. 6 Yaş çocuklardan ücret alınmıyor.

Bungalow Evler

Bungalow evler yeşilliklerin içinde çiçeklerle, meyva ağaçlarıyla kaplı bir bahçede, doğayla başbaşa bir tatil olanağı sunuyor.

otel borada bahçesi

 

Çevre düzenlemesi ve bakımı bizzat evin hanımı Sevim hanım tarafından yapılmakta . Emekli bir öğretmen olan Akın Pilavcı ve eşi Sevim hanım bu işi severek yapmaktalar, yeni arkadaşlıklar, paylaşmanın güzelliği bu faaliyetlerin en güzel tarafı.

otel borada

Rahat, sessiz bir tatil için ideal bir yer. Bungalow evlerde tek kişilik iki yatak veya iki kişilik tek yataklı oda seçenekleri var. İstenirse ilave bir yatak konabiliyor. Odalarda klima, buz dolabı, televizyon, internet, banyo, tuvalet bulunmakta.

Bungalow oda fiyatlarına sabah kahvaltısı dahil, kahvaltı 9.00 da başlıyor 14.00 e kadar devam ediyor.

Apart

borada otel apartlar

Bahçenin diğer ucundaki binada 5 adet apart oda bulunmakta, odalar oldukça geniş tutulmuş, ferah ve serinler. Bu apartlarda 4 kişi kalabiliyor.

sevim pilavcı

Akşam denizden geldiğinizde Sevim hanımın kendi elleriyle yaptığı börek ve kurabiyeler güzel demlenmiş bir çayla sizi bekliyor olacak.

Sayfalar: 1 2

3 yorum

  1. caniım int gördüm bayıldım gelmeden önce haberleşiriz sakin zaman olursa bana uyar şimdilik hoşcakal

  2. Denizle içiçe muhteşem bir yer. Kahvaltı tamamen organik ve kahvaltınızı deniz manzarası eşliğinde yapıyorsunuz. Bütün yorgunluğunuzu atabileceğiniz istisna yerlerden biri. Bunun üzerine sevim abla ve Akın abinin samimiyetini ekleyince kesinlikle pişman olmayacaksınız. Samimiyetleri ticari değil tamamen doğal

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir