sanat mekanları

Datça Sanat Mekanları, Galeri ve Atölyeler

METAMORFOZ SANAT EVİ

metamorfoz sanat evi kurucuları

Metamorfoz Sanatevi, 2012 yılının Haziran ayında Özkan Schulze ve İbrahim Erim tarafından kuruldu, o günden bu yana Sanat Sokağı olarak  adlandırılan Ambarcı Cad. 60.Sokakta hizmet veriyor.

metamorfoz sanat evi kursları

Metamorfoz Sanat Evi’nin kurucusu  Özkan Schulze Amaçlarını ” Hayatın içinde sanat yoluyla yaşamı yeniden keşfetmek ve sanatın içinde hayatı derinliklerinde irdeleyerek yaşamak…Farklı Nesiller, Kültürler ve İnançlar arasında sanat yoluyla iletişim kurarak benzerliklerimizi keşfetmek, farklılıklarımızı anlayarak kendimizi tanımak ve geliştirmek…” olarak açıklarken, Hedeflerinin, ” Sanatın her alanında, hem bilimsel hem özgün araştırmalar yaparak, daha yaratıcı ve samimi uygulamalarla, derin ve çok katmanlı eserler üretmek…” olduğunu söyledi.

metamorfoz sanat evi

Metamorfoz Sanatevi Mekanı çok amaçlı kullanılmakta. Mekanda 4m.Sinema Perdesi, Cep Tiyatro Sahnesi, Işık ve Seslendirme Sistemi, Piyano mevcut.

metamorfoz-sanat-evi-etkinlik

Metamorfoz Sanatevi’nde Yetişkinler ve çocuklar için birçok kurs var. Yetişkinler için kurslardan bazıları; Ev yapımı peynir kursları, yaratıcı yazma dersleri, resim atölyesi, müzik dersleri, yoga terapi kursları, drama ve oyunculuk eğitimi. Çocuklar için verilen kurslardan bazıları; Okul öncesi oyun saatleri, drama ve oyunculuk eğitimi, resim atölyesi, yaratıcı yazı yazma, ebru çalışmaları.

metamorfoz-sanat

Diğer etkinliklerdeb örnekler vermek gerekirse, Edebiyat akşamları ( Kitap ve yazar tanıtımları ), söyleşi, slayt gösteri, müzik akşamları. Salı günleri sinema akşamları ( saat 08.00 ), Cuma tiyatro oyunları.

İletişim: 252 712 8366 – 542 712 8366

Sayfalar: 1 2 3 4 5

2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir