Datça Pansiyonları

 

Eski Datça Pansiyon

eski datça pansiyon

Eski Datça mahallesi sokaklarında gezerken renkler dikkatimi çekti ve Eski Datça Pansiyonu gezmiş oldum. Sayfalarımda genellikle aile işletmelerini tanıtıyorum, daha sıcak bir hava hissediliyor. Burada da evin hanımının ince zevki her yerde görülüyor. Bahçede antik bir etki uyandıran havuz bulunuyor. Eski Datça Pansiyon Cafe olarak da hizmet veriyor, havuz kenarında ve bahçenin diğer yerlerinde çok güzel oturma yerleri var.

eski datça pansiyonlar

5 Odalı pansiyonda, odalardan ikisinde 2 kişilik tek yatak (2 kişilik), bir odada yine 2 kişilik tek yatak var istenirse bu odaya ilave yatak konabiliyor (3 kişilik). Diğer bir odada 1 çift kişilk yatak ve 2 tek kişik yatak (4 kişilik) bulunuyor. Bahçedeki taş odada 2 kişilk tek yatak var. Odalarda klima, banyo-tuvalet, 24 saat sıcak su, kablosuz internet bulunuyor.

eski datça pansiyon odaları

Fiyatlar oda-kahvaltı olarak belirleniyor. Kahvaltıya serpme kahvaltı diyorlar, kendilerinin yaptığı reçellerde dahil masaya birçok çeşit yiyecek geliyor. Diğer zamanlarda yemek istenirse hazırlanıyor.

eski datça pansiyon bahçesi

Bahçedeki bu rengarenk köşe benim gibi birçok kişinin ilgisini çekiyor.

Fotoğrafta taş odadan görüntüler görünüyor, bu oda taş duvarları nedeniyle doğal olarak serin oluyor. Burada klima yok, tavanda bir vantilatör, banyo, tuvalet var.
İletişim:Tel: 0 252 712 2432 – 0 539 709 3534 Web: www.eskidatcapansiyon.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir