Datça Mağaza ve Dükkanlar

Datça Sandalet

Datça Sandalet Atatürk Caddesinden limana gittiğinizde limana inen yokuşun hemen başında bulunuyor. Ben Datça’ya geldiğimden bu yana burada bu dükkan var, geçerken tezgahının başında çalışan Tufan ustayı hep görürüm. Dükkanı işleten Tufan Türk ağabeyi ile birlikte 1970 li yıllardan bu yana bu işi yapmaktalar. Diğer dükkanları Ambarcı caddesi üzerinde bulunuyor. Dükkana girdiğinizde çeşit çeşit sandaletler, kösele, deri işleri raflarda, tavanlarda alıcısını bekliyor.

datça sandaletleri

 

datça sandalet dükkanı

Ürünlerin model ve tasarımları kendilerine ait, Datça Sandalet ürünleri sağlamlığı ile de tanınmıştır.

UNİCUS Deri Sandalet ve Çanta İmalatı

Ahmet Özyeşil’e ait Sandalet dükkanının önünden geçerken kendisini çoğunlukla çalışırken görürdüm ve ilgimi çekerdi. Bu kez dükkana uğrayarak ürünlerini fotoğraflama fırsatım oldu. Unicus Deri Sandalet ve Çanta dükkanı liman yolunun hemen girişinde.

Unicus’ta değişik alanlarda kullanılabilecek deri eşyalar da yer alıyor ( çanta, cüzdan, kemer, hatıralık vs ). Sandalet çalışmalarında kendilerine özgü tarz ve modeller sunuyorlar.

Tel:0 533 765 7581

One thought on “Datça Mağaza ve Dükkanlar

  • 12 Eylül 2019 tarihinde, saat 09:00
    Permalink

    Cok guzel dericilik var datcada insanlarida hoc gorulu ben sandalet aldim Ahmet beyden cok guzel halya kulaniyorum acaba sakirti olsakmi diye dusuniyorum bense deri isleri ile urasiyorum canta baskada urunleri yapmaya basladim ama ayak kabi isin bilmoyorum ogrenmek isterdim.Ahmet bey size nasil ulasabiliriz.Saygi ile hurmetle Ulbike Dikec

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.