Datça Kent Konseyi Voleybol Turnuvası Ödül Töreni

odul-toreni-1

23 Mart Cumartesi günü Atatürk Kapalı Spor Salonunda Veteranspor – Dat-Bil takımları arasında oynanan final maçının ardından ödül törenine geçildi. Sunucu Aysun Darcan turnuva ile ilgili verdiği bilgilerde ; “3 Ocak 2013 günü başlayan turnuvada 13 takım katılmış, 44 maç oynanmış ve 150 sporcu 3 ay boyunca veleybol oynama imkanı bulmuştur. Turnuva sonunda sıralama şu şekilde olmuştur: Dördüncü Nostalgia, üçüncü Emecikspor, İkinci Datbil ve Birinci Veteranspor takımları olmuştur.” diyerek Datça Kent Konseyi Başkanı Orhan Keskinsoy’u turnuva ile ilgili konuşması için davet etti.

odul-toreni-2

Datça Kent konseyi Başkanı Orhan Keskinsoy  konuşmasını yaparken. Orhan Keskinsoy hoşgeldiniz diyerek başladığı konuşmasında “Geçtiğimiz yıllarda ve bu yıl desteklerini bizden esirgemeyen kaymakamımız Sayın Hamdi Üncü’ye ve Belediye Başkanımız Şener Tokcan’a ; etkinliğin başından sonuna dek her dakikasında yer alan Gençlik Spor Grubu Başkanı ve Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyesi Ali İnan’a, aynı ekipten Bayram Ali baş’a, Aysun Darcan’a, Engin Solak’a , İsmail Arabacı’ya, Özden Taşar’a, Datça Detay sitesi sahibi Muzaffer Özgen’e, her etkinliğimizde basın sorumlumuz gibi bizi yalnız bırakmayan İHA haber ajansı muhabiri Mehmet Ölmez’e;
Asıl ödülü ve teşekkürü hak eden, Hızırşah ve Emecik köyü taraftarına sonsuz teşekkür ederim.”dedikten sonra Datçalılara seslenerek haftanın iki günü yağmur, çamur demeden, kendi imkanları ile takımların maçlara geldiğini ve bunun kolay olmadığını belirtti. Bu wwwlere Datçalıların maddi, manevi katkılarını isteyen Orhan Keskinsoy, bu katkıların yapılması durumunda Basketbol turnuvasına da hazır olduklarını belirtti.

odul-toreni-3

Ödül törenini seyirciler de heyacanla izledi.

odul-toreni-4

Turnuvaya katılan takımlar katılım belgelerini almak üzere davet edildiler.

odul-toreni-5

Emecikspor, Şenkayalar, Karnea Turizm, Kızlan Ortaokulu, Hava Savunma, veteranspor, Nostalgia, Ata İnşaat, 1. Nike Filo, Dat-Bil, Nikfer İddaa, Jandarma, Thetis Pansiyon takımlarına belgelerini turnuva tertip komitesi üyeleri Bayram Ali baş, İsmail Arabacı, Engin Solak, Aysun Darcan, Özden Taşar verdi.

odul-toreni-6

Turnuvaya katkılarından dolayı katılım belgelerini almak üzere Muğla Bölgesi hakemleri davet edildi. Turgut Uzunçakmak, Taner Kayar,  Gözde Duygulu, Ahmet Aksel, Evrim İnan.

odul-toreni-7

Hakem arkadaşlara belgelerini Bayram Ali Baş verdi.

Sayfalar: 1 2 3 4

Bir yorum

  1. Niye emecik ile hızırşah maçıda aynı gün yapılmadıda biz üvey evlat gibi perşembe maç yaptık.Hem hızırşahla emecik taraftarları taktir ediliyor hemde senelerdir aynı gün yapılan maçlar busene önceden yapılıyor .Öyle taraftarı taktir etmekle olmuyor o zaman taraftarı küstürmeyeceksiniz bizleri küstürürseniz türübünde 3 kişiyle maç oynarsınız.Ayrıca konseyde görevli kişilerin turnuvadaki takımlardada oynaması ayrı bir tartışma konusu.Hem hakemlik yapıp hem turnuvada oynamaları haksızlık değilmi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir