Datça Doada Hotel

Doada Hotel

doada hotel

Doada otel yat limanının bitişiğinde, eşsiz bir manzaraya bakar vaziyette yer alıyor. Mavi bayraklı taşlık ve kumluk plajları otele oldukça yakın.

datça doada otel

Doada otel 120 kişilik açık ve kapalı Restoran’ı ve şömineli bar ve lobisi ile  hizmet sunmaktadır. Lobinin duvarlarında ressam Leyla Nişan’ın tabloları bulunuyor. İsterseniz ön taraftaki terasta da oturabilirsiniz. Lobide bar, kütüphane, televizyon bulunuyor. Rahat koltuklarda oturup dinlenebilirsiniz. Özenle dekore edilmiş bir lobisi var.

doada hotel lobisi

Restaurant liman manzaralı, açık kısmı da bulunuyor. Datça ürünleri ile hazırlanmış kahvaltınızı deniz manzarasına bakarak yapabilirsiniz.

doada otel odaları

Doada Hotelin 11 tanesi dubleks olmak üzere 26 odası bulunuyor. Odalarda telefon, düz ekran LCD TV, Klima, Mini bar buzdolabı, Saç kurutma makinası, tuvalet-banyo, Kattle, Dijital kasa, Kablosuz internet erişimi,  oturma alanı bulunmakta. Balkonlu odalardan datça’nın değişik manzaralarını görebilirsiniz.

datça otelleri

Odalar, Standart oda,  Deluxe oda, Aile Odası, Dubleks oda, Deluxe odalar şeklindedir.

datça otelleri

Standart odalar 24 m2 genişliğinde olup çift kişilik 1 yatak bulunmaktadır. Deluxe odalar 24 m2  olup bir çift kişilik yatak bulunmakta, odalardan eşsiz bir deniz manzarası görülmektedir. Aile odası ( 49 m2), döner merdivenli iki kattan oluşuyor. 2 tek kişilik, 1 çift kişilik yatak bulunuyor. Dubleks odalar 49 m2 olup, döner merdivenle çıkılan iki kattan oluşuyor. 2 tek kişilik, 1 çift kişilik yatak bulunuyor.

doada otelden manzaralar

Deluxe aile odası, 49 m2 genişliğinde  döner merdivenli iki kattan oluşuyor. 2 tek kişilik, 1 çift kişilik yatak bulunuyor. Bu odalar da eşsiz bir deniz manzarasına bakar vaziyette. Deluxe dubleks odalar; 49 m2 olup deniz manzaralı, 2 tek kişilik, bir çift kişilik yatak bulunuyor. Doada hotelde odalar aydınlık, pırıl pırıl.

Doada Hotel’de katlara asansörle çıkılıyor.

İletişim: Telefon: 0252 712 3040 Web: www.doadahotel.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir