datça billurkent aslanı

Datça Billurkent

billurkent devremülk evleri

Apartlarda açık mutfak, buzdolabı, ocak,mutfak gereçleri bulunuyor. Yatak odasında çift kişilik yatak ve salonda iki kişilnin kalabileceği oturma grubu var. Evlerde klima bulunmuyor bunun yerine serinlik için tavanlarda pervaneler var.

datça billurkent

Altında göleti olan bir köprü.

billurkent-30

İçinde değişik büyüklüklerde japon balıkları yüzmekte. Her yolun çevresi değişik ton ve renklerde bitkilerle çevrili.

billurkent-32

Billurkent’in çevresi spor yürüyüşleri yapmak için de çok uygun.

billurkent cafeler

Bir kafenin yanından geçiyorum, Billurkent’in her yerinde olduğu gibi burada da zaman durmuş gibi, sessizliğin vermiş olduğu bir etki olabilir.

billurkent-34

Estetik ince bir zevk her yerde karşımıza çıkıyor, bu görüntüleri turistik yerlerimizin hepsinde görmek isteriz. Tabii bu gibi yerlerde gezenlerin, konaklayanların da dikkat etmesi geeken birçok şey oluyor. Bu gösterilen titizliğe aynı titizlikle uymak gerekiyor. Yaşamımızı renklediren ayrıntılardır, Billurkent’te bunu görebiliyorsunuz.

Billurkent minübüsleri  Sıkça gelip gidiyor, hareket saatlerini linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5

3 yorum

  1. 15-30 eylül 2015 veya 1-15 ekim 2015 tarihlerinde devremülk kiralamak istesem, 2 haftalık kira bedeli ne kadar olur? Bilgi verebilirmisiniz lütfen.

    1. Ben şuan 1-15 ekim dönemini kiraya veriyorum. Orkide 5/1 bahçe katı 15 gün ücreti 4000. Ben olmasamda kiralayacağınız devremülkün özellikle billurkentte , sokağı ve bahçe katı olma durumu önemli, araştırın mutlaka

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir