bademli konak otel

Datça Bademli Konak Otel

2018 yılında Datça Turizmine hizmet vermeye başlayan Bademli Konak Otel’i gezerek izlenimlerimi ve otel ile ilgili bilgileri bu sayfamda sizlerle paylaşıyorum. Datçamızda turizmin gelişimine katkıda bulunacak, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, temizliğe ve görselliğe önem veren konaklama tesislerini tanıtmak amacım. Son yıllarda yeni anlayışlarda, genç arkadaşlarımızın çalıştırdığı birçok konaklama tesisi hizmete girdi, bazılarını turizm sayfalarımda tanıtma imkanım oldu.

Bademli Konak Otel bunlardan biri, işletmeci arkadaşlarımız müşteri memnuniyetini ön planda tutan, titiz ve ilkeli kişiler. Bademli Konak fotoğraflarda da görüldüğü gibi adına yakışır şekilde eski konaklarımızı andırır plan ve görünümde. Merkeze oldukça yakın bir mevkide olmasına karşılık, şehir gürültüsü ve trafiğinden uzak bir yerde bulunuyor. Arabalar için park sorunu da yaşamazsınız.

Otelde üç tip oda bulunuyor, bunlardan biri fotoğrafta görülen Deluxe Suit odalar, otelin giriş katında yer alan Deluxe Suitler iki yatak odasına sahip. Bir odada çift kişilik bir yatak diğer odada tek kişilik iki yatak bulunmakta. Bu odalarda maksimum 4 kişi kalabiliyor.

bademli konak odaları

Her iki odada merkezi klima sistemi, tavan vantilatörü, elbise dolabı, mini bar, kasa, LCD Tv, Fi -Fİ, saç kurutma makinası, duman dedektörü, uyandırma servisi bulunmakta. Odalar oldukça sade dinlendirici bir dekora sahip. Sigara içilmiyor. Otelin tümünde temizliğe oldukça itina gösterildiği kendini belli ediyor. Duş ve tuvalet Bademli Konak’a yakışır bir tarz ve rahatlıkta.

Datça’ya özgü beyaz taşlarla dekorlu duvarlar, odalara ve otelin diğer bölümlerine ayrı bir hava veriyor. İşletmeci arkadaşların özenleri, zevkleri her yerde kendini belli ediyor.

Oteldeki diğer bir oda çeşidi çift kişilik  odalar, bu odalarda çift kişilik bir yatak bulunmakta, yukarıda saydığım özellikler bu odalarda da  yer almakta. 12 adet çift kişilik odanın 4 tanesi giriş katında diğer 8 tanesi de 1. katta bulunmaktadır. Giriş katındaki odaların bahçeye açılan kapısı bulunmakta, bahçe manzaralı, üst kattaki odalar manzaralı balkonlara sahip. Odalarda sigara içimine izin yok, gayet ferah ve aydınlık odalar.

Cumbalı Suit‘lerde iki yatak odası var, bir odada çift kişilik bir yatak, diğer odada tek kişilik iki yatak bulunuyor. Cumbalı bir konak havası var.

Diğer odalarda olduğu gibi, klima sistemi, tavan vantilatörü, elbise dolabı, mini bar, kasa, LCD Tv, Fi -Fİ, saç kurutma makinası, duman dedektörü, uyandırma servisi bulunmakta. Odaların yapısı gereği ek yatak konulamamaktadır. Eğer gerekirse herhangi bir ek ücret olmadan odanıza bebek yatağı konabiliyor.

Bademli Konak Otel’de kahvaltı veriliyor, öğle ve akşam yemeği hizmeti yok. Cafe’de, kahvaltı harici sıcak ve soğuk içecekler mevcut. (Ücretli). Otelin ücretsiz otoparkı bulunuyor.

Daha ayrıntılı bilgiler için otelin web sayfasına bakabilirsiniz. Bademli Konak Otel  

Tel: 90 (252) 712 24 74

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir