Çümen Apart Otel – Karaincir

emecik karaincir çümen apart otel

Emecik Karaincir mevkiinde yer alan Çümen apart otel, bulunduğu  mevki, mimarisi, iç yapısı ile örnek bir turistik tesis. Datça’mıza özgü
doğal taşlarla doğaya uygun bir şekilde, geniş bir alan içinde yer alıyor. Emecik arazileri içinde yer alan Karaincir Datça merkeze 18 km uzaklıkta.

cümen-apart-2

Çümen Apart Otel 18 adet 1+1 apart daireden oluşmakta, çift kişilik bir yatağın bulunduğu bir oda ve geniş bir  salondan oluşan daireler 50 m2 genişliğindedir. Banyolar geniş ve kullanışı yapılmış. Salonda yatak olabilen iki çekyat bulunmakyadır. 2015 Sezonu Temmuz- Eylül konaklama fiyatı normal apart daireler 160 TL, Villa Apart Daireler 200 TL.

cümen-apart-3

Çümen apart otelde geniş balkonlarda yemeğinizi yiyip, yorgunluk çayınızı huzurla içebilirsiniz.

cümen-apart-4

Apartların salonunda, Mutfak, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı bulunuyor.

karaincir çümen apart otel

Özenle yapılmış estetik olarak ta hoş görüntüler sunan 6 apart daire diğer yapılardan bağımsız, yapılarda odalar yüksek, ferah bir havası var.

emecik karaincir sahili

Karaincir koyu sahili ince kumdan oluşmakta olup birden derinleşmeyen deniziyle çocuklu aileler tarafından tercih edilmekte. Koy kuzey rüzgarlarına kapalı olduğu için rüzgarlı havalarda Datça’nın sakin turistik yerlerindendir. Çümen Apart otelin denize uzaklığı 100 m dir.

 

Çümen apart

Çümen Apart otel’in kendi otoparkı var. Meyve ve sebzelerini kendinizin toplayabileceği, Otele ait köy ürünleri bahçeleri bulunmaktadır.
Tesisin kendine ait market, çay bahçesi ve restaurantı var.

2019 sezonunda hizmete giren apartlarda bir oda ve bir salondan oluşan 12 apart daire bulunuıyor. Restaurant menüsünde kiremitte balık, köfte çeşitleri, pizza, pide çeşitleri, kahvaltı var.

cümen-apart-9

Özel arabası olmayanlar için Datça Karaincir arasında minübüsler her saat başı var, otelin önüne kadar getiriyor.

İletişim: Tel 0252) 723 33 58 – 0539 923 97 97 – 0537 459 79 79

5 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir