Aktur Kamping

Aktur Kamping 

Yeşille mavinin buluştuğu Cennet yerlerden olan Aktur Kamping  Aktur Tatil köyü bitişiğinde yer almakta, Datça merkeze uzaklığı 30 km dir. 400 kişilik kamping alanı ile hizmet vermektedir. Aktur Sitesi içindeki Banka, Eczane, Postane, Sağlık ocağı gibi yerlerden yararlananıp, aktivitelere katılabilirsiniz.

aktur camping

Kamping alanları çam ağaçlarının içinde yer alıyor. Çadırları ve karavanlarıyla konaklamak isteyenler kendilerine tahsis edilen ada parseller içinde rahat bir ortamda tatil yapıyorlar, bunun için ayrılmış 170 ada bulunuyor. Diğer birçok kamp yerlerindeki gibi sıkışık bir biçimde tatil yapmıyorsunuz.

Kamping alanında, Lokanta, çadır yerleri, karavan yerleri, tenis kortu, Çamaşır Yıkama Binaları, Yemek pişirme yerleri , ütü yerleri, duş-wc bulunmakta. Sağ üstte lokantası, sağ altta çamaşır yıkama binası görülüyor. 42 çamaşır makinası, 50 tuvalet – banyo, 32 mutfak ( yemek pişirme yeri) tatilcilerin hizmetinde.

Ormanlık bir alan olduğu için ateş yakmak yasak, yukarıdaki fotoğraflarda yemek pişirme yerleri görülüyor. Sol altta Aktur Kampingin ADAC tarafından dünya kamping yerleri içinde birinci seçildiğini belirten belge görülüyor.

İletişim: 0 252 724 6168  Web sitesi: http://datcacamping.com

 

Aktur Kamping’in mavi bayraklı plajı bulunmaktadır.

 

2 yorum

  1. Park da Bungalow da mevcut mu? 20 temmuz ile 5 agustos arasi 5/6 günlük rezervasyon yapmak istiyorum. Lutfen kisa zamanda bilgilerinizi bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir