Butik Hotel My Marina Select

Butik Hotel My Marina Select

my-marina-5

My Marina Select her yönüyle örnek olabilecek konaklama tesislerimizden, otelin giriş kısmı 87. sokağa bakıyor, bahçe tarafı Sevgi Yolu tarafında. Sevgi yolunu geçer geçmez mavi bayraklı plajlar uzanıyor. Sevgi Yolu trafiğe kapalı bir yürüyüş yolu, otelin girişindeki sokak ta  sakin, gürültüsüz.

my-marina-4

Otelin her köşesi özenle döşenilmiş ve dekore edilmiş. Denize bakan tarafta palmiye ağaçlarının arasında güzel bir havuzu bulunmakta.

my-marina-7

Bahçesinde huzur içinde işlerinizle ilgili çalışmalarınızı da yapabilirsiniz.

my-marina-3

Odalar ferah ve huzur verici bir dekora sahip. Her odada balkon, klima, Lcd TV, mini buzdolabı, Banyo -tuvalet,   24 saat sıcak su, saç kurutma makinası, telefon, kasa bulunmaktadır. Standart odalar 24 m2 büyüklüğünde olup, çift kişilik bir yatak ile tek kişilik bir yatak bulunuyor.

my-marina-2

4 adet deluxe oda otelin denize bakan kısmında ve balkonlu. Bu odalar 27 m2 büyüklüğünde. Bir adet double yatak ve çift kişilk kanepe bulunuyor. Otelde 4 adet te Superrior oda var, bu odalar 30 m2 büyüklüğünde. Bu odalarda da bir adet double yatak ve çift kişilik kanepe var.

my-marina-1

Lokanta ve snack bardan faydalanabilirsiniz. Web Sitesi: www.mymarinaselect.com, Tel: o 252 712 2328 – 0 252 712 2245 Web: www.mymarinaselect.com

my-marina-6

Havuz kenarındaki şezlonglarda güneşlenebileceğiniz gibi 15 m ilerideki  halk plajında yüzebilirsiniz.

my-marina-8

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir