Datça Balık Lokantaları

Maradona Restaurant ( Balık – Kebap Lokantası )

maradona balık- kebap lokantası

Kumluk Yolu üzerindeki lokantalardan Maradona işletmecisi Akif Fidan futbolcu Maradona’ya benzerliği dolayısıyle bu adla tanınır. 1990 yılından bu yana Akdeniz mutfağı ve deniz ürünleri konusunda deneyim kazanmış, sevilen bir işletmecidir.

kumluk maradona restaurant

Kışın geniş kapalı mekanında hizmet veren Maradona Restaurant yazın sahilde romantik bir ortamda müşterilerini ağırlıyor.

maradona restaurant

Kendisi aynı zamanda bir denizci olan Maradona’nın lokantasında günlük deniz ürünlerini her zaman bulabilirsiniz. Yöresel ürünlerle yapılmış çeşitli salatalar, deniz ürünleri, mezeler ( 45 çeşit ) , ara sıcaklar, kebap çeşitleri, steaks gibi çok geniş bir menüleri var. İletişim: ( 0 252 ) 712 40 05

Kekik Restaurant

datça kekkik restaurant

Kekik Restaurant Kumluk yolunda (Cumhuriyet meydanı tarafında ) müşterilerini memnun eden restaurantlardan. Deneyimli ve titiz ellerde müşterilerini memnun etmek konusunda titizler. Restaurant’ın önündeki pırıl pırıl sulardan denize girip, güneşlenme imkanı var, akşam olduğunda aynı sahile kurulu masalarda romantik bir ortamda yemeklerinizi yiyebiliyorsunuz.

datça da tanınmış balık lokantaları

Ege Akdeniz mutfağından seçkin lezzetleri romantik bir ortamda tatma fırsatı, taze deniz balıkları, zengin meze, ara sıcak ve ana yemekler ile tatlılar sizleri bekliyor. Açık büfe kahvaltı ve yöresel yemekler de diğer sunulanlar.

kekkik-3

Restore edilen eski taş yapıda, serin ve huzurlu bir ortam var.

kekik-5

Tel: 0 252 712 8986 – 0 533 654 2340

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir