Datça Balık Lokantaları

datça kumluk plajında balık lokantaları

Bu sayfamda Kumluk plajını takip eden Kumluk yolu üzerindeki lokantalardan başlayarak balık lokantalarını tanıtıyorum. Bu lokantalar yaz geceleri masalarını sahile kuruyorlar, dalgaların sesini dinleyerek unutamayacağınız bir gece yaşıyorsunuz. Datça’ya gelip te bu lokantalarda yemek yemeden gitmek nerdeyse imkansız gibi. Lokantaları Kumluk Plajı başlangıcından başlayarak tanıtıyorum.

Gündüzleri sahile sıfır konumundaki bu Restaurant’ların, cafe, lokanta, şemşiye ve sezlonglarından yararlanabilirsiniz.

Hüsnü’nün Yeri Balık Lokantası

kumluk yolu balık lokantaları

Kazım Yılmaz İlkokulunun yanından Kumluk yoluna girer girmez karşımıza Hüsnü’nün yeri balık lokantası çıkıyor. Taner Yaşyerli ve Kardeşinin çalıştırdığı lokanta yaz-kış büyük bir titizlikle müşterilerine hizmet ediyor. Burada her zaman değişik tür deniz balıklarını taze olarak bulmak mümkün. Kapalı alanı, sahilde ve terasta oturma yerleri bulunuyor.

datça hüsnü'nün yeri balık lokantası

Her tür deniz mahsülünü bulabileceğiniz bir yer.

datça balık lokantaları

Ürünlerin buzdolabında sergilenişleri de çok güzel. Turistik bir yere yakışır düzende ve temizlikte bir lokanta.

Kumluk plajına bitişik lokantada deniz manzarasını seyrederek balıklarınızı yiyebilirsiniz, araba ve gürültüden uzak bir mekan olması açısından da romantik bir zaman geçirebileceğiniz bir yer. Tel: 0 252 712 8335 – 0 537 602 8592

Tuna Restaurant

datça tuna restoran

Tuna Restaurant Kumluk Yolu üzerindeki balık lokantalarından, kapalı alanı, sahilde ve terasta oturma yerleri bulunuyor, her türlü deniz ürününü bulabileceğiniz bir Balık Lokantası.

tuna-restaurant-2

Mezeler, salatalar, yöresel zeytinyağlılar burada var.

tuna-restaurant-3

Kumluk Yolu lokantalarının birçoğunda olduğu gibi Tuna Restaurant’ta da kumsalın üzerine kurulmuş masalarda romantik ve serin bir ortamda yemeğinizi yiyebilirsiniz.

tuna-restaurant-4

Tuna Restaurant’ta Müşteri memnuniyetini ilk planda tutan işletmelerden. Lezzetli menülerin yanında, romantik bir ortam sizi bekliyor.

Tel: o 252 712 3870

Sayfalar: 1 2 3

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir